Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Lee, sosyal medyada büyük ilgi gören paylaşımında, “Suudiler, hiç yenilmeyen bir adamı yenebileceklerini zannettiler” dedi.

Lee, şu ifadeleri kullandı:

“TÜRK DEĞİLİM AMA GURUR DUYDUM”

"Az önce uyandım ve Suudi Arabistan'dan gelen haberleri gördüm. Elbette bugün Fenerbahçe'nin kupayı kazanmasını görmek isterim. Ama hiçbir şey bir ülkenin tarihine ve onun büyük kurucusu Atatürk'e saygı duymaktan daha önemli olamaz. Takımların eve dönmekten korkmaması gerekiyor. Suudiler, hiç yenilmeyen bir adamı yenebileceklerini zannettiler. Atatürk'ün mirası halkında devam ediyor. Türk değilim ama bugün herkesle gurur duydum. Bu durum, Fenerbahçe-Galatasaray rekabetinin ötesine geçiyor."

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/g...mi-750247h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Bu kadar çok yalan olunca ONUR olmuyor tabiki.

Ahlaklı ve Mert yönetimler lazım bize.

CUMHURİYET;ATATÜRK ve Laik değere inanan yönetimde gerek.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Batuhan Karadeniz, açtı ağzını yumdu gözünü.
    Ali Koç, Dursun Özbek, hem Galatasaray hem de Fenerbahçeli futbolculara teşekkür eden Batuhan Karadeniz, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi için çok sert konuştu.
    Süper Kupa'nın bundan sonraki adı için de öneri getiren Batuhan, "Belki de son yayınım olacak" dedi ve şu ifadeleri kullandı.

"Ali Koç'a, Dursun Özbek'e sonsuz teşekkür ediyorum. Orada oynamayan, sahaya çıkmayan bütün oyunculara teşekkür ediyorum ki, bizim karakterimizin, ülkemizin herhangi bir para birimine satılmadığını orada bugün gösterdiniz. Sen hala Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olarak Süper Kupa'yı ki bundan sonra Mustafa Kemal Atatürk Süper Kupası olacak o kupanın adı, orada hala sonuna kadar pazarlıktaysan sen bu ülkeye gelme. Bunu araştırsınlar, ben böyle ne Müslümanlık gördüm ne Türklük gördüm ne vatanseverlik gördüm. Belki de bu son yayınım olsun, ama lanet olsun. Bizi dünyaya rezil ettiniz be!"

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...ye-750218h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Kabahatli Ekşimidir yoksa başkasımı?

Ata sözümüzde var ya hani.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Her şeyi para yapanlar utansın.

ATAMI da pazarlık masasına alet edenlerde.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
    Yılın son günlerinde iktidar bize bunuda yaşattı,Allah belalarını versin diyoruz devamlı beklenti içindeyiz,resmen kepazelik tarihe damgasını vurdurdun yine akçılar,ATV olayı ise hep ironi,geride baktım yorumlara gerçekten kanlarında sorun var,sadece onlarınmı iktidara destek verenlerinde...Cumhuriyetimiz 100 yılında bunuda bize yaşattınya AKP sizlere helal olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
    Şimdi bunu ört bas etmek için hökömet ve başı mutlaka bir moktan söylem çıkartması lazım gündem değiştirmesi için,bu olaydan sonra oyları düşmediyse vay o zaman halkımıza.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, ertelenen Süper Kupa finalinin ardından yapılan provokasyon içerikli ve suç teşkil eden paylaşımlarla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •