Sayfa 808/996 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Sağlık Bakanı : Gündemimizde yeni bir tedbir yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakanı : Mutasyon sayıları artmaya devam ediyor ama var olan vaka sayılarında mutasyonun bir etkisinin şu an olmadığını görüyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sağlık Bakanı : Üniversitelerde yüzyuze eğitim konusunda bu hafta bir karar verilecek lakin son 2 haftadır mutasyon sebebiyle yaşanan bir artık olduğundan yüz yüze eğitimin riskli olduğunu düşünüyorum

Sağlık Bakanı : Dün ve bu sabah Türkiye’ye aşı geldi , bunu ilk kez buradan açıklıyorum

Koca: Mutasyonlu virüsün görüldüğü il sayısı 33'e kadar çıktı

Sağlık Bakanı : Bazı illerimizde vaka sayılarının düşük olduğunu biliyoruz , bilim kurulumuz bir esas belirleyecek buna göre il ve ilçe bazında kararlar alınabilecek

Sağlık Bakanı : Mart ayından itibaren iller bazında vaka sayısına göre kısıtlamalari gevşetmek, kaldırmak veya arttırmak gerebilir

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : Üniversitelerde yüzyuze eğitim konusunda bu hafta bir karar verilecek lakin son 2 haftadır mutasyon sebebiyle yaşanan bir artık olduğundan yüz yüze eğitimin riskli olduğunu düşünüyorum
    Bu dönem için bende gereksiz buluyorum. Üniversiteler zaten haziranda tatile girecek. Onun yerine önümüzdeki döneme hazırlanmak yerinde olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 808/996 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •