Sayfa 809/1001 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Doğru uygulama. Ben işten yorgun argın çıkıp otobüse biniyorum, otobüsün yarısı 75 yaş üstü. O yaşta çalışan varsa tamam ama, otobüs bedava diye ekmek almaya bile otobüsle gidenler var. Sabah belki hastaneye gider derseniz de 65 yaş üstü her hastanede önceliklidir, istediği saatte gidebilir, sabah olması şart değil.
    BEN OLAYA BASKA AÇIDAN YAKLAŞAYIM O ZAMAN...

siz yer bulamıyoruz diyorsunuz..bunu çözümü otobüs sayısını arttırmak değilmidir? 25 sene anakara bb yapan i.melih ota goka milyonlarca lira para harcayacağına bu sayıyı neden arttırmadı?

istanbul içinde böyle b,r sorun varsa cevabım aynı olacaktır 25 sene o şehri yönetenlerin hepsine.

ancak burada olay sadece devletin nereden para bulacağını şaşırmış durumda olması nedeni ile her yere zam/ ek ücret vb. getirmesidir .bula bulada bunu bulmuşlar.

devlet vatandaşına sahip çıkmalıdır. 65 yaş üzeri kişilerin ücretsiz otobüslere binmesi bütçeye yük getiriyorsa başka binlerce kalem bulunabilir tasarruf etmek için
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Bildiğim kadarıyla toplu taşıma gelirleri belediyelere verilir.
    Yeni araç trafiğin daha da artması demektir.
    Bu düzenlemedeki amaç iş-okul giriş çıkışları olan en yoğun saatleri rahatlatmak içindir. Zaten araçlara binmeyin denmiyor, "ücretiyle binin de suistimal etmeyin" deniyor.

Ben böyle görüyorum.
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    BEN OLAYA BASKA AÇIDAN YAKLAŞAYIM O ZAMAN...

siz yer bulamıyoruz diyorsunuz..bunu çözümü otobüs sayısını arttırmak değilmidir? 25 sene anakara bb yapan i.melih ota goka milyonlarca lira para harcayacağına bu sayıyı neden arttırmadı?

istanbul içinde böyle b,r sorun varsa cevabım aynı olacaktır 25 sene o şehri yönetenlerin hepsine.

ancak burada olay sadece devletin nereden para bulacağını şaşırmış durumda olması nedeni ile her yere zam/ ek ücret vb. getirmesidir .bula bulada bunu bulmuşlar.

devlet vatandaşına sahip çıkmalıdır. 65 yaş üzeri kişilerin ücretsiz otobüslere binmesi bütçeye yük getiriyorsa başka binlerce kalem bulunabilir tasarruf etmek için

TFF Başkanı Nihat Özdemir, perşembe günü saat 11.00'de basın toplantısı düzenleyecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Van Bahçesaray’da minibüs ve iş makinesinin üzerine çığ düştü .

Van valisi : Minübüs’de 10-15 kişinin olduğuna dair Bilgi var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

CHP'nin, TBMM Genel Kurulu'nda, 6.8'lik depremle sarsılan Elazığ'ın afet bölgesi ilan edilmesi ve buna ilişkin Meclis araştırması önerisi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi./ Sözcü

Sedat Peker, polis tarafından arandığı ve bu nedenle yurtdışına kaçtığı iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi ve 'Balkanlardayım, oturum işlemlerimi tamamladım' dedi.

Instagram hesabından açıklama yapan Sedat Peker, bir süredir yurtdışında yaşadığı haberlerini doğruladı. Hakkında arama kararı olmadığını söyledi. Eşinden boşandığı iddiasını gündeme getirenleri ise tehdit etti. Peker konuyla ilgili "Temizlik işçisine diklenen çocuğu hatırlatıyorum" diye konuştu.

Geçmiş yıllarda çeşitli suçlardan hapis yatan ve akademisyenlere yönelik tehditleriyle gündeme gelen Peker, “Takriben iki aydır ata yadigarı Balkan coğrafyasındayım. Bu sene üniversite mezuniyetimi tamamlayıp diplomamı alacağım. Ayrıca ticari çalışmalarım için bazı ülkelerden de oturum alma işlemlerimi tamamladım” dedi.

Ayrıca Sedat Peker , Ben herhangi bir suç işlemedim ki aranayım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin polisleriyle hiçbir sorunum yok, olamazda ancak bu şerefli teşkilatın içine bir şekilde monte olmuş görünürde polis ama özünde hain olanlarla bizim hesabımız her zaman var olacaktır. (Bu konularla ilgili de ilerleyen günlerde düşüncelerimi detaylıca yazacağım.) Ayrıca ben saygıdeğer eşimle ne savaşlardan çıkaracak bu günlere geldik. Bizi üzmek için yapılan bu haberler hem bana hem de saygıdeğer eşime ancak tatbikat olur."

İzmir ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi

Sayfa 809/1001 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •