Sayfa 81/102 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 811 madde; 641 - 648 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yatırımcı_79 Yazıyı Oku
    integral yatırımın raporuna göre ; Yeotk 2023-2024 tarihlerinde toplayabildiğin kadar topla, 2027 ye kadar tut..
    Buralardan satan adam borsadan para kazanır ama zengin olamaz..
    ...........!!!!!!!!!!!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. yeo nun emsal şirketı dıyebıleceğimiz kontr var oda 45 mılyar pıyasa degerıne yaklaştı,bız daha 15 mılyar...bız aslında bırşey fıyatlamadık sadece onların farkı daha fazla açmasının onune geçıyoruz şuan..yeo en prımsız ve en ucuzu halen...düşer çıkar bılemeyız fıyat değişir; ama gerçekler değişmez..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Kısa vadelı benden bu kadar ,alanda kazansın , ılk fırsatta dönecegım ,biraz erken verdım ama başka yere geçmem gerekti elınde olanlara bol kazançlar !!!

4. Kalmakmı zor, gitmekmi. Kısa vadede salabilirde, biraz daha gidebilirde. Ne zaman satsam arkasından bakınca, satmaya elim gitmiyor. Satmayıncada salıyor bekletiyor. Bakalım ne olacak.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yılsonu 767m net kar tahminine göre 30fk da 240 tl yapıyor. önümüzdeki yıllar da favök daha da artacak. geri çekilme olursa elimde daha iyi bir fırsat olmadığı için ağırlık arttırma yönünde tercihte bulunurum şahsen

6. Körfez ile yapılan anlaşmanın detaylarını bilmek lazım, borsadaki tüm yenilenebilir enerji hisseleri sert yükseldi ancak bakalım bu şirketlere bir pay düşecek mi? Eğer düşerse ilgili şirket daha yüksek fk’dan fiyatlanabilir, şu anda tüm hisselerin yükselmesi bazı canlar yakacak gibi.
    Daha önce dediğim gibi bu hisse şu anda en büyük 2. Hissem oldu , hele bilançoyu görelim resim ondan sonra daha netleşir.

7. yatayda düzeltme oluyor işin ilginci deniz yat. alımda 1 sırada 700 bin lotla ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    yatayda düzeltme oluyor işin ilginci deniz yat. alımda 1 sırada 700 bin lotla ytd.
    Bırakmazlar endeksi bahane ederek düzeltiyorlar bu fiyatlara ağızlarının suyu akıyordur işi bilenlerin stoklama gayretindeler gibi malesef, gapı gaptırmamak lazım elbette yatırım tavsiyesi değildir zarar edebilirsiniz ytd.

Sayfa 81/102 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •