Sayfa 810/1001 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
    Allahsız Japonlar,7.6 yetmedi mi?
    Sonuç 48 ölüm
    Camdan atlayan sayısı sıfır.
    Demek ki neymiş?
    Bu işlerin dinle imanla alakası yok. Her şeyin başı tedbir,bilim ,irfan,akıl.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
    Yıldızı pararlatılan,Ali Yerli Kaya İstanbul a aday olacakmış.
    Yakışır,zamanın da PKK yı yurda sokup aklayanlara.
    Olayların Şırnak valisidir ,kimse bok atmasın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Yıldızı pararlatılan,Ali Yerli Kaya İstanbul a aday olacakmış.
    Yakışır,zamanın da PKK yı yurda sokup aklayanlara.
    Olayların Şırnak valisidir ,kimse bok atmasın
    Adam bulamıyorlar,imamoğlunu karşısında hiç şansı yok,şanslarıda,utanmadanda zat bizim zamanımızda istanbul süperdi diyor,o doğru soymak adına süperdi,ne varsa hep talan ettiler,baktılar topbaş kem,küm ediyor belinide kırdılar,hırsız her zaman hırsızdır,onu destekleyip yolundan gidenler ise hep hırsızdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
    Zat bedevideki kupa maçında çıkan olayları muhalefete bağlamış,bedeviyi ise öğmüş,bu cumhurbaşkanının hainlik söylemi değilmi,hainlikte suçtur ve yargıılanması lazımdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
    Ülke nereye doğru gidiyor,bu zamanlarda en fazla gündeme gelen soru,Atatürk yanlısı subayımızın birisi ,fetö,yobaz yanlısı subayı Atamıza hakaret eder vaziyetinden onu uyarıyor kavga çıkıyor,yobaz ceza almıyor subayımız alıyor Atamızı desteklediği için...galata mitinginde yobaz birisi elinde bedevi bayrağı ile şov yapıyor,Atatürk sever bir öğrencimiz onu uyarıyor ve tutuklanıyor,suçu halkı kışkırtmak kin nefrede sürükleyip isyan çıkartmak,zaten bu moda oldu,''benim iddianemdede böyle belirtiyordu akın avukatı'',yobaza birşey olmuyor,galiba birilerin boynu kaşınıyor gidişat hiç iyi değil,şubat ayını takip ediyorum sistemimde,hiçte iyi şeyler görmüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
    Ülke kanalında turgay güler denen şahsiyet devamlı aka muhalif olanlara giydirir,en fazlada imam oğluna,böylelerinde devamlı suyu ısınmaya başladı,acaba kimi,kimleri kandırmaya çalışıyorlar ?,işin ilginci uyduda böyle kanalların sıralaması ilk sıralarda,resmen propoganda kanalları,uydudan yayın izleyen vatandaşın mecbur gözüne çarpıyor ve dikkatini çekiyor,sadece tek yayın var bu sıralamada fox...valla 22 sene oldu ülkeyi batırdı iktidar,onlar hakkında çıt kelime etmiyorlar suçlu hep CHP

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ülke nereye doğru gidiyor,bu zamanlarda en fazla gündeme gelen soru,Atatürk yanlısı subayımızın birisi ,fetö,yobaz yanlısı subayı Atamıza hakaret eder vaziyetinden onu uyarıyor kavga çıkıyor,yobaz ceza almıyor subayımız alıyor Atamızı desteklediği için...galata mitinginde yobaz birisi elinde bedevi bayrağı ile şov yapıyor,Atatürk sever bir öğrencimiz onu uyarıyor ve tutuklanıyor,suçu halkı kışkırtmak kin nefrede sürükleyip isyan çıkartmak,zaten bu moda oldu,''benim iddianemdede böyle belirtiyordu akın avukatı'',yobaza birşey olmuyor,galiba birilerin boynu kaşınıyor gidişat hiç iyi değil,şubat ayını takip ediyorum sistemimde,hiçte iyi şeyler görmüyorum
    20 sene oldu... zaman iyiden iyiye doldu artık

pot sürmeler, kart istemeler, blöfler bitti

REST ÇEKİP

el açıyorlar artık...

güç gösteriyorlar...

8. https://www.sozcu.com.tr/hilafetcile...y-yapin-p12710

Başından sonuna kadar ibretlik bir yazı, nasıl ikiyüzlü olduklarını ve çıkarları için neler yaptıklarını tane tane anlatmış.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 810/1001 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •