Sayfa 813/925 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bunlari niye paylasiyorsun hakaret etmek icin mi et bende sana ederim ne olacak sonra..madde 4 acik anlamak isteyen icin...akkastepe yeralti 1 ton cevherde 2.5 gr altin..acik ocak 1 ton cevherde 1.5 gr altin...korundalikta yer alti 1 ton cevherde 1.6 gr altin. Birde madde 6 yi okuyun...
    ben hakaret etmiyorum etmem de....rezil demek ayrı rezil oldun demek ayrıdır... utanmaz demek ayrı utanmıyorsun demek ayrıdır...arada dağlar kadar fark vardır...

Bunlari niye paylasiyorsun hakaret etmek icin mi et bende sana ederim ne olacak sonra..madde 4 acik anlamak isteyen icin...akkastepe yeralti 1 ton cevherde 2.5 gr altin..acik ocak 1 ton cevherde 1.5 gr altin...korundalikta yer alti 1 ton cevherde 1.6 gr altin. Birde madde 6 yi okuyun...
    cümlenin başını kırpıp getirme...cümlenin başını da getir ne olduğunu öğretelim....mektepte öğrenememişsin ya da öğretememişler...

3.  Alıntı Originally Posted by ALPAY3565 Yazıyı Oku
    Ben kimseye alın yada almayın demiyorum.gaz vermiyorum ama sizin gibi kotulemiyorum da.ben yatırım danışmanı değilim milleti uyarayım.siz yatırım danışmanımisiniz??
    Bu telasiniz nedir??

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende fikrimi soyluyorum...gecmiste bu sirket yonetiminin yatirimciyi nasil yanilttigindan bahsediyorum...12 yil 980 bin ons olan rezerv bu hafta 3.5 milyon ons oldu...madde 6 da aciklama yapmis zaten...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    cümlenin başını kırpıp getirme...cümlenin başını da getir ne olduğunu öğretelim....mektepte öğrenememişsin ya da öğretememişler...
    Hocam isine bak 20 yillik maden muhendisiyim...

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Verus holding de altın cevheri bulduğunu açıkladığı haberde tonunda 3.95 ila 12.54 Gr demisti.demek ki tonunda 10 gramın üzerine çıktığı rezervler olabiliyor.gubre fabrikalarının açıklamaları yalan mi diyorsunuz devletin resmi aciklamasina inanmayacakmiyiz?

Hocam isine bak 20 yillik maden muhendisiyim...
    getir de öğretelim....maden mühendisiyim deme bence...maden fakültesi diplomam var de...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bende fikrimi soyluyorum...gecmiste bu sirket yonetiminin yatirimciyi nasil yanilttigindan bahsediyorum...12 yil 980 bin ons olan rezerv bu hafta 3.5 milyon ons oldu...madde 6 da aciklama yapmis zaten...
    Olabilir neden olmasın daha önce bulunan doğalgaz rezervini de yapılan sondaj çalışmaları sonucunda ek rezerv bulunmuştu.bunlar olağan sonuçlar.demekki devam eden sondajlardan sonra rezerv miktarındaki artış mevcut miktara eklenmiş olabilir

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    getir de öğretelim....maden mühendisiyim deme bence...maden fakültesi diplomam var de...
    Hacettepe mezunuyum yillarca ozel sektorde calistim yabanci firmada hic turk firmasinda calismadim...sen necisin sonunda sana hakaret ederek baglayacagim isi...staji bile yabanci firmada yapmis biriyim...

Sayfa 813/925 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •