Sayfa 825/1000 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    CDS'e inan , döviz kuruna inanma
    Tamam o zaman gelsin haraketler artık özledik seçime kadar 7 seans kaldı bugünü saymazsak =)

2. *TURKEY PREPARING MEASURES TO COUNTER U.S. SANCTIONS: OFFICIAL
    Bloomberg

3.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Tamam o zaman gelsin haraketler artık özledik seçime kadar 7 seans kaldı bugünü saymazsak =)
    Kur daha kolay baskılanabilir demek istiyorum CDS'e göre.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "güvenlik" değil "gülmekten katılmam" olsa daha vurgulamış olurdunuz olguyu...

-------------

İran üzerinde cezalandırma düşüncesiyle batı ittifakı bir araya gelirse işte o zaman doğunun kenetlenmesinden sonraki olacaklardan korkarım.
    Sn.Bora Bey kendi guvenligimi kastettim.
    Malum bunlar hakkında ileri geri konuşmaya gelmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    6,20-6,30 Görse satıcak mısın sanmıyorum bende satımcam zaten :D

o bu değil bunlar içinde bulunduğumuz durumu abd ye yıkarak biz yapmadık yaptırımlar yaptı diyerek işin içinden çıkacak gibi duruyolar dolar tl ne olur bilemem bilende yok bence ama güvenli liman altın ve dolar ben full dolar alarak hata yaptım mı ? evet =)
    Usd 5.30 lardan beri viopta longluyorum. Ekim aralik aug vadelerde. 6.20 lerde guzel kar vardi Saladin. Sonra bayram zehir oldu. Niye 6.20 den satmadim diye kebdinme kizdim. Poz zarara gecti. 6.85 ile trkrar tapi oldu. Vadeden dolayi tapi noktasi her gun artiyor tabi.

Simdi 6.20 ye gitse gene satar miyim bilmiyorum. Subise hic bulasmama nlazim. Kazansan da kaybeysen de sikinti

6.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    he he savunuruz onun için zırt bırt bedelli askerlik çıkarıyorsunuz savunmaya hazırlık.
    seni birileri işletmiş, ben bedelli askerlik falan çıkarmadım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sn.Bora Bey kendi guvenligimi kastettim.
    Malum bunlar hakkında ileri geri konuşmaya gelmiyor.
    "Sıfırlıyamıyorum bıbıcım"ın başkanlığını yaptığı bir kuruma gülersem "güvenlik" durumum nicedir sizce?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    he he savunuruz onun için zırt bırt bedelli askerlik çıkarıyorsunuz savunmaya hazırlık.
    Askerlik bedelsiz olsa daha iyi savunuruz demektesiniz anladığım kadarıyla...

Bu ülkede uzun dönem askerlik yapıp da, daha iyi silah kullanan, daha iyi döğüşen, daha organize, kaç kişi vardır acaba?

Benim dönemde M1 denen, ABD askerinin Kore'de kullanıp bize büyük cömertlikle bağışladıkları çakar almazlarla 3 ya da 4 bağ mermi kullandık okulun son günlerinde gösteriş olsun diye. Ve de nereye attığımızı bilmeden.

Asker sayımız olarak Natonun en önde gelen ülkelerindeniz diye aptalca övünür dururuz.

Sayfa 825/1000 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •