Sayfa 826/997 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    İşyeri idi ve 3 ayda bir internet bankacılığından aldığım işlem dekontlarını internet üzerinden e-mail ile kiracının muhasebecisine gönderiyordum.Dekontlarda para yatıran bölümünde kiracının adı görünüyordu.Bu işlemin ayrıntılarını bir Finansbank çalışanına atm başında sorun göstersin.
    Bunu bazı muhasebeciler kabul edip yapabiliyor ancak hukuki açıdan anlaşmazlığa düşerseniz, aleyhinizde kanıt olarak kullanılabileceğini de biliniz. Açıklama kısmına yazılan ismin bağlayıcılığı yok; aslolan "yatıranın tc'si" kısmıdır. İyi niyete dayalı yani durum. (Tabii örneğiniz ters yönde: tahsildar sizsiniz, yani "kiramı alamadım" diyebilecek olan sizsiniz)
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

2. Herkes parayı dolara mı bağladı ? Mevduat oranı yazalım acil.

3. Çoğunluk yılbaşından önce uzun vade bağladı, onun için bu aralar oran paylaşan pek fazla yok.

4. Anadolu 400k paraya 32 gün için 14,85 veriyor. Burgan ile bir türlü konuşamadım. Telefonu açan yok.

Bugün Burgan ile görüşerek oran alan var mı

5.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Herkes parayı dolara mı bağladı ? Mevduat oranı yazalım acil.

Kimse yazmıyorsa ODEA ve BURGAN'a telefon edip sormak lazım.
    Genelde şubeye de gitsen telefon da etsen aynı oranı veriyorlar pek değişmiyor.....
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Kimse yazmıyorsa ODEA ve BURGAN'a telefon edip sormak lazım.
    Genelde şubeye de gitsen telefon da etsen aynı oranı veriyorlar pek değişmiyor.....
    Ben, bugüne kadar kimseden oran istemedim. Sürekli oran yazdım. 3 gündür Hastanede bir yakınıma refekat ettiğimden çıkamıyorum. Telefonla da bankaya ulaşamadım. En kötüsü oran alamaz isem , gecelikte bir kaç gün %9 ile gider.

7.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Bunu bazı muhasebeciler kabul edip yapabiliyor ancak hukuki açıdan anlaşmazlığa düşerseniz, aleyhinizde kanıt olarak kullanılabileceğini de biliniz. Açıklama kısmına yazılan ismin bağlayıcılığı yok; aslolan "yatıranın tc'si" kısmıdır. İyi niyete dayalı yani durum. (Tabii örneğiniz ters yönde: tahsildar sizsiniz, yani "kiramı alamadım" diyebilecek olan sizsiniz)
    Şimdi hesaba girip kontrol ettim '' kartsız para yatırma işlemi'' imiş.Açıklama bölümünde değil normal olarak''Para yatıran kişi:xxx xxx Para yatıranın T.C. numarası:xxxxxxxx Para yatıranın cep tel no:xxxxxxxx '' gibi karşı tarafın bilgilerini içeriyor.Bu durumda kiracı açısından da muhasebeleştirme sıkıntısı olmuyor demek ki.

8. Odea -> 14,80
    Burgan -> 15
    Finans -> 14.75
    Aktif -> 16.04 MK (nkolay ile aynı oranı verdi). Vade 90 gün olursa 16,20 MK

Hepsi aylık, Hiç biri hoşgeldin değil

Sayfa 826/997 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •