Sayfa 827/1001 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Cafe Trend&Trade - III

Hsk 1. Dairesi Başkanı : Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi olarak, Adli ve İdari Yargı Ana kararname çalışmalarını tamamlamış olup birazdan HSK internet sitemizde yayımlanacaktır.
    Meslektaşlarımızın yeni görevlerini tebrik eder, başarılar dilerim,Hayırlı olsun.

Kararname ile yaklaşık 4000 hakim ve savcının yerinin değiştirilmesi bekleniyor, bu son dönemdeki en kapsamlı kararname

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Türkiye'de bisiklet Amerika'da uçaktan daha fazla zevk veriyorsa neden 300 milyon amerikalı türkiyeye gelmek için uğraşmıyor?
    Bizden her alanda en az 30 yıl ileride olan bu insanlar gerizekalı mı da ülkemize akın etmiyorlar?

Neden her 3 gençten 2si yurtdışında yaşamak istediğini söylüyor? Ki bunlar da sadece anket sonuçları. Gerçekten gidebilme şansları olsa bu ülkdedeki gençlerin en az %90ı yurtdışında yaşamak ister.

Kendinizi kandırmayı bırakın.
    Bu ülkenin havasını suyunu seviyoruz diye 3.dünya ülkesi standartlarında yaşamamız gerekmiyor.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Amerikada binlerce turk tanidim. Cok cok asiri istisna bilimadami muhendis haeic hepsi turkiyenin fakir fukarasiydi. Hatta bazilari turkce konusamiyor bazilari carpim tablosundan habersiz. O derece

300 milyon amerikali turkiyeye gelip ne yapacakmis anlamadim

Hsk : 4261 adlı 465 idari hakim ve savcının yeri değiştirildi .

Hsk : 18 ilin başsavcısı değişti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Akom : İstanbul’da 5 gün sürecek kuvvetli sağanak geçişleri yaşanacak , bu yağışlar doluya dönüşebilir

Sağlık Bakanı açıklama yapıyor

Fed başkanı powell: Negatif faizler konusundaki kanıtlar karışık

powell: Fed getiri eğrisi kontrolünü uygulamak konusunda bir karar vermiş değil

Sağlık Bakanı Koca: "Türkiye, 1 milyon kişi başına 2 bin 151 vaka ile 51. sırada yer almaktadır."

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca:

"Ülkemiz toplam vaka ölüm oranı bakımından %2,67 ile 81.sıradadır."

Sayfa 827/1001 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •