Sayfa 835/1000 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Ben bir gidip çakmaklı eylem gerçekleştireyim, ortalığı boş bırakman...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Burada herkes fikrini yazabilir eyvallah. Ama yalan yanlış bir sürü paylaşım oluyor, bazı moderatorler de dahil...
    Yanlış paylaşım varsa yönetime bildir ile bize iletirsiniz bakarız .. Tehdit edilecek yaşı ve hayatı geçeli çok oldu karşınızda çocuk yok cimer filan .. Yasal olmayan bir şey asla yapılmıyor , cimer’e yazacaksanız buyurun yazın ama sakin gözdağı vermeye kalkışmayın ben bunlari geceli çok oldu .. Ayrıca yönetim olarak yalan yanlış paylaşım filan yapmıyoruz ispat edemeyeceğiniz şeyler yazmayın . Bu son uyarım size .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Fikrin, savın doğruysa, kendine güveniyorsan neden mahkemeler değil de cimer ? Bu bile ötekileştirme, taraf seçme tehdididir. İnanıyorum ki cimer de zaten direkt seni cezalandırırlar. Çünkü, her tartışmaya bulaştırılacak bir makam değildir orası. Önce kendini bileceksin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,830
     Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    İzle kenardan moderatör... küfrü başlatan ve saldıranları da izle.. üç ... müş... Üzerine şarap ta iç... kıyak olursun...

SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bana demiyor, ben karışmıyorum...

üçgene de basmıyorum..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Oooo,;Dolar topigine dolardan başka herşey dolmuş..Af çıkması iyi olmamış sanki..Cimer,Bimer tehdidleri havada uçuşuyor.. Siyasi iktidarı savundugunuz kadar, Ülkemizin kaynakları savrulurken, talan edilirken,onları da savunsaydiniz şimdi Elalemin dolarının /parasının kavgasını etmezdiniz...

6. Bu tip davranışlar hiç normal olmadığı gibi Bayram günü daha da ayıptır. Kocaman insanlarsınız.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yanlış paylaşım varsa yönetime bildir ile bize iletirsiniz bakarız .. Tehdit edilecek yaşı ve hayatı geçeli çok oldu karşınızda çocuk yok cimer filan .. Yasal olmayan bir şey asla yapılmıyor , cimer’e yazacaksanız buyurun yazın ama sakin gözdağı vermeye kalkışmayın ben bunlari geceli çok oldu .. Ayrıca yönetim olarak yalan yanlış paylaşım filan yapmıyoruz ispat edemeyeceğiniz şeyler yazmayın . Bu son uyarım size .
    20 yıldır forumda olan ve çok kısa süre de olsa moderatörlük yapmış biri olarak benim gördüğüm bir taraf devamlı küfür ederken anlayışla karşılanıyor ama diğer taraf karşılık verince üzerine gidiliyor. Burada bazı kişiler devamlı küfür ettiği halde yazmaya devam ediyor. Sıkıntı olan nokta bu bence. Yönetim bu bizim düşünce tarzımız diyorsa yapacak bişey yok ama forumun selameti için öyle olmamalı.

Yönetim o kişileri özelden uyarıyor diye düşünüyorum ama iki gün sonra aynısı oluyor.

8. Ülkenin geldiği nokta çerez parasına muhtaç bundan daha büyük ders örnek olabilir mi. Ne kadar dı çerez parası
    1 milyar dolar. Onuda eksik söylemişlerdir o da kesin. Sadece tomofil masrafı

Sayfa 835/1000 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •