Sayfa 835/997 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    bireysel alıyor firmalar satıyor
    Haklısınız,

DTH Milyon Dolar
    Son Hafta Geçen Hafta Değişim
    Yurt İçi Yerleşik Gerçek Kişi 107,410 106,839 571
    Yurt İçi Yerleşik Tüzel Kişi 68,618 69,529 -911

Yurt İçi Yerleşik Toplam 176,028 176,368 -340

Şirket DTH'ları 911 milyon dolar azalırken gerçek kişi DTH bakiyesi 571 milyon dolar artış göstermiş. Şirket DTH'ları şirketin faaliyetlerine göre artar azalır, şirketlerin haleti ruhiyesini yansıtmaz ama gerçek kişi DTH'ları ülke insanının ekonominin gidişata olan inancını gösterir. Görüldüğü üzere yurttaşlarımız çokomellinin ekonominin iyiye gidişine ilişkin görüşlerine prim vermiyor.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

hazine ve maliye bakanlığı: Faiz dışı denge ocak-ekim döneminde 17,67 milyar tl açık verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*hazine ve maliye bakanlığı: Nakit dengesi ocak-ekim döneminde 101,64 milyar tl açık verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. BİST uzun vadeli yatırım yapılacak bir borsa değildir,vur kaç yapana insider yapana bir şey demem.onlar devam edebilirler. ama zaten zorla kazandığınız paraları bu kumar masasına koymak ne kadar doğru? oldu olacak kıbrısta rulet atın.devir parayı dolar bazında koruma devridir,egzotik işlere girmek hiç doğru değil.paranızı koruyun egzotik işlerden uzak durun!

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    https://dogruhaber.com.tr/haber/6239...den-cekilmedi/ hani reis dememişmiydi, çekilmeyenleri imha ederiz- döveriz-kırarız mahvederiz güçlüydük önümüzde duramazlardı falandı filandı, yahu balık hafızalı balıklar bile bukadar çabuk unutmazlar- trollere selam olsun
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

6. DJI ve DAX gazını aldı gidiyor bakalım nerden dönecekler?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    DJI ve DAX gazını aldı gidiyor bakalım nerden dönecekler?

saygılar/başarılar
    Çok net olarak 5.3 dalgası yapıyor Dow.
    5.4 düzeltme sonrası 5.5 zirvesi var daha. Yani bir kaç ay daha balon şişirmeye devam.

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Kırmızı halıyla karşıladıklarını söylemedim, prösedürleri elbette yaşadık, bu çok normal, azıcık ama azıcık geçmişle mukayese edin.
    Geçmişle mukayese ediyorum hımmm.

GSS denen "zorla sigorta" sistemine "bir tofaş otomobil parası" ödemediğim yıllardı,
    hey gidi günler.

Bir noktadan sonra canıma tak etti GSS ödemeyi bıraktım.
    Borç yazıyor şu an.
    Bakalım evime arabama ne zaman haciz koyacaklar.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 835/997 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •