Sayfa 837/1023 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Artık para üstü de veriyorlar.
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    konda araştırma'nın, 'seçmen kümeleri' başlığıyla, parti seçmenlerini incelediği rapor serisinin akp kısmından bir kaç özet:

rapora göre:

"ak parti seçmenlerinin %36’sı internete hiç girmemektedir.â€

"ak parti seçmenlerinin haberleri izlemeyi en fazla tercih ettiği televizyon kanalları sırasıyla %26 oranıyla atv, %19 ile trt ve %17 ile a haber’dir."

"türkiye’de hukukun ve yargının işleyişinden memnun olduğunu söyleyen tek seçmen grubu ak parti’ye aittir. ak parti seçmenlerinin %70’i hukukun ve yargının işleyişinden memnun olduğunu belirtmektedir."

"her ne kadar ak parti seçmenleri ekonominin genel yönetimi ve durumu konularında iyimser görüşlere sahip olsa da, bireysel ekonomik durumları hakkında daha karamsar bir tavır sergilemektedirler. “önümüzdeki aylarda kendi hayatınızda bir ekonomik zorluk bekliyor musunuz?†şeklindeki soruya ak parti seçmenlerinin %31’i beklediğini söylemektedir ve türkiye genel seçmenleri içindeki %49 olan orana yaklaşmaktadır."

"ak parti seçmenlerinin büyük çoğunluğu döviz kurunda son dönemde yaşanan istikrarsızlığın nedenini “dış güçlerin türkiye’ye karşı bir operasyonu†olarak görmektedir."

kaynak: https://eksisozluk.com/entry/77071557
    Çok doğru bir analiz yapmis konda o yüzden doların 5 lira olmasinda bir sakinca görmüyorlar ...sadece 2 kanal seyrediyor bunlar a haber ve aTv diğerlerine gavur kanalı muamelesi yapiyorlar en gıcık olduklari doğan medya grubu .

Bu gün o gürühtan tesadüfen sohbet ettim adam diyor ki 1500 tl gelirim var onunla istanbul da hem kiramı ödüyorum hemde çok rahat geçiniyorum....Adama dedim ki etin kilosu olmuş 70 tl sen ne yiyorsun ne içiyorsun , çorba ekmek yetiyor çok şükür dedi.....Ama son dönemde ki doların artışı beni de etkilemeye başladı..........

4. Sabaha 4.50 ile uyanırız hadi yatalım artık 😊😊

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok şamata yapıyorsunuz, bahçede bu kadar gürültü varken külliyede huzurumu kaçırıyorsunuz. Dağılın , yoksa erkan-ı maliyeyi toplantıya çağırırım. Yeter yahu nedir bu dolarcılık oyunundan çektiğimiz. Birazda sikkecilik oynayın. )
    Yeminle şu an cebimde sikke var.Sizdeki de nasıl bir öngörüyse...pes

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu gün o gürühtan tesadüfen sohbet ettim adam diyor ki 1500 tl gelirim var onunla istanbul da hem kiramı ödüyorum hemde çok rahat geçiniyorum....Adama dedim ki etin kilosu olmuş 70 tl sen ne yiyorsun ne içiyorsun , çorba ekmek yetiyor çok şükür dedi.....Ama son dönemde ki doların artışı beni de etkilemeye başladı..........
    Adam hayatın sırrını çözmüş,dolar ne ki? Mühim olan çok para kazanmak değil,parasız yaşamayı öğrenmektir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Herkes zamanında adamın yaptıklarını küçümsedi ama demek ki normalde atılması gereken adımları atabiliyor olmak bile büyük bir meziyetmiş. Babacan ve Durmuş Yılmaz gibi sadece piyasa beklentisi paralelinde yapılması gerekenleri yapmaya devam etseler dolar bu kötü ekonomik tabloda bile maksimum 3.0-3.2 arası olurdu.

Sonuç olarak dolardaki artış spekülatif derken haklılar ama gözardı ettikleri şey, neden eskiden spekülatif olarak artmadığı...
    Sen her fırsatta piyasayla kavga edip spekülasyona ortam hazırlarsan dolarda spekülatif artar. Bir daha da nah düşer, geçmiş olsun. Dolara spekülasyon ortamını hazırlayıp enflasyona da yol verirsin sonra hangisi hangisinden çıkar diye düşünüp durursun.
    Ytd

8. https://invst.ly/7hhzu ytd.ciddiye almayınızz

Sayfa 837/1023 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •