Sayfa 846/1000 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Albayrak: Bu fonlar enerji girişim sermaye fonu ve gayrimenkul fonu
    Albayrak: Bireysel emeklilik sistemi yeniden yapılandırılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Daha sürdürülebilir bir emeklilik sistemi fayda sağlayacak
    albayrak: Tasarrufları artırarak dış finansman bağımlılığımızı azaltacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

damat bi şeylermi dedi .. dolar ve yüro artıyor
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Dolar/TL > 5.72

Albayrak: şirketlerimiz çok daha kolay, ucuz ve uzun vadeli bir biçimde yeni yatırımlarını finanse edebilecekler
    albayrak: önümüzdeki süreçte ekonomimize fayda sağlayacak güçlü bir emeklilik sistemini hızla hayata geçirmeyi planlıyoruz

Albayrak: Reel sektörde riski 100 milyon TL ve üzeri olan grupların bağımsız denetim raporlarını bankalara sunmaları zorunlu hale getirilecek

Albayrak: Vatandaşların kazançlarına göre bireysel , tamamlayıcı bir emeklilik sistemini yeniden ele alacağız, bununla birilkte kıdem tazminatı reformunu hayata geçireceğiz
    albayrak: Hedefimiz her iki reformu hayata geçirmek ve 2020 yılından itibaren fiilen bu reformları gerçekleştirmek

Albayrak: Finansal yönetim kalitesi artırılacak. Ulusal kredi derecelendirme şirketi kurulacak
    Albayrak: kıdem tazminatı fonu ile BES'in entegrasyonu sağlanacak

Sayfa 846/1000 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •