Onemli Gunler Banner
Sayfa 850/916 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    ONur çakmaklı Yazmış hemen.

Onur ÇAKMAKLI adam gibi adam olduğunu daha öncede yazmıştım burda. GK ya gidip hakkını arayan yatırımcıdır kendisi.
    :

takibe aldım onu twettarda. Şu an takip ediyorum onu.
    Son düzenleme : lionnes1; 21-10-2023 saat: 14:04.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    twittarda "kront" hastag iyle bilgi amaçlı paylaşayımı mı hisse netteki yazılarımı ? hatta krontun yanına bist 30 hisselerin hastagınde koyarım çok daha fazla kişi görür.

mesela örnek olarak #kront #tarkm #sahol #sasa #doas #froto vs vs gibi..

şimdiye kadar paylaşmadım ve sonuç sıfır.. ( daha önce kront ile ilgili değil ama 1 sene boyunca enfalsyon ve fiyat artışları ile ilgili yazılar yazmıştım twitterda)

arkadşlar ne dersiniz? fikrinizi almak istiyorum bu konuda.

Sayın Yıldız Tozu fikriniz nedir bu konuda? fon yöneticilerine falan göndermeyeceğim. Sadece twittarda , hisse net yani burada yazdığım bilgileri hesaplamaları paylaşacağım her gün .

bu konuda fikriniz nedir? Sosyal medyanın gücünü hafife almayın .8 milyon yatırımcı gemiş borsa istanbula ve herkesin elinde cep telefonu var sosyal medyayı takip ediyor herkes.

bu konuda fikriniz nedir?
     Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    1 deneme yapayım sadece 1 tweet atacağım sonra sileceğim .. bakalım kaç kişi görüntüleyecek .. Gerçi bugün haftasonu , haftaiçine göre daha az görüntülenir malum haftasonu herkes kafasını dinlendirme modunda şu an .
    Attığım tweetleri silmemeye karar erdim ama yeni twettler de atmayacağım .

9 aylık bilançoyu bekleyeceğim .

İyi bilanço gelip , iyi bilançoya rağmen F/S:5 lerde fiyatlamaya devam ederlerse şayet, işte o zaman her gün tweetler ataacğım bilgi amaçlı.

Aynı ülke, aynı sektör, aynı borsada işlem gören esnaf şirketleri olan papya ruvalete kağıdını , pardon PAPİL hissesi , LİNK SDTTR MİATK hisseleri şu anda 25 F/S , 30 F/S lerle fiyatlanıyorlarken, sen kronttu F/S 5 ile fiyatlamazsın bu mantığa matematiğe aykırı..

Bu arada ilk attığım 2 tweet şu ana kadar yani toplam 6 saat içinde 500 civarı görüntüleme almış.

Bu ilk 2 tweetten yaklaşık 1 saat sonra attığım,

"" kront gibi şirketlerde F/S'ye bakılır .kar süstür.
    Yüzde 85 gibi yüksek brüt kar marjla çalışmasına rağmen .Her yıl arge ve satış pazarlamaya,çok fazla para harcandığı için,net kar çok az gözükür hatta bazen zarar yazar bu tip şirketler

#kront #tarkm #sahol #sasa #doas #froto "" tweet ise 1000 küsür görüntüleme almış 5 saat içinde.

Bu da Her saat 200 kişi yapar, her dakika ise 3,3 kişi yapar.

Haftasonuna olmasına rağmen çok iyi bir istatistik bu.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    twittarda "kront" hastag iyle bilgi amaçlı paylaşayımı mı hisse netteki yazılarımı ? hatta krontun yanına bist 30 hisselerin hastagınde koyarım çok daha fazla kişi görür.

mesela örnek olarak #kront #tarkm #sahol #sasa #doas #froto vs vs gibi..

şimdiye kadar paylaşmadım ve sonuç sıfır.. ( daha önce kront ile ilgili değil ama 1 sene boyunca enfalsyon ve fiyat artışları ile ilgili yazılar yazmıştım twitterda)

arkadşlar ne dersiniz? fikrinizi almak istiyorum bu konuda.

Sayın Yıldız Tozu fikriniz nedir bu konuda? fon yöneticilerine falan göndermeyeceğim. Sadece twittarda , hisse net yani burada yazdığım bilgileri hesaplamaları paylaşacağım her gün .

bu konuda fikriniz nedir? Sosyal medyanın gücünü hafife almayın .8 milyon yatırımcı gemiş borsa istanbula ve herkesin elinde cep telefonu var sosyal medyayı takip ediyor herkes.

bu konuda fikriniz nedir?
    1 deneme yapayım sadece 1 tweet atacağım sonra sileceğim .. bakalım kaç kişi görüntüleyecek .. Gerçi bugün haftasonu , haftaiçine göre daha az görüntülenir malum haftasonu herkes kafasını dinlendirme modunda şu an .
    Attığım tweetleri silmemeye karar erdim ama yeni twettler de atmayacağım .

9 aylık bilançoyu bekleyeceğim .

İyi bilanço gelip , iyi bilançoya rağmen F/S:5 lerde fiyatlamaya devam ederlerse şayet, işte o zaman her gün tweetler ataacğım bilgi amaçlı.

Aynı ülke, aynı sektör, aynı borsada işlem gören esnaf şirketleri olan papya ruvalete kağıdını , pardon PAPİL hissesi , LİNK SDTTR MİATK hisseleri şu anda 25 F/S , 30 F/S lerle fiyatlanıyorlarken, sen kronttu F/S 5 ile fiyatlamazsın bu mantığa matematiğe aykırı..

Bu arada ilk attığım 2 tweet şu ana kadar yani toplam 6 saat içinde 500 civarı görüntüleme almış.

Bu ilk 2 tweetten yaklaşık 1 saat sonra attığım,

"" kront gibi şirketlerde F/S'ye bakılır .kar süstür.
    Yüzde 85 gibi yüksek brüt kar marjla çalışmasına rağmen .Her yıl arge ve satış pazarlamaya,çok fazla para harcandığı için,net kar çok az gözükür hatta bazen zarar yazar bu tip şirketler

#kront #tarkm #sahol #sasa #doas #froto "" tweet ise 1000 küsür görüntüleme almış 5 saat içinde.

Bu da Her saat 200 kişi yapar, her dakika ise 3,3 kişi yapar.

Haftasonuna olmasına rağmen çok iyi bir istatistik bu.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Bu arada 9 aylık bilançodan sonra F/S:5 lerde fiyatlamaya devam ederlerse , bu tarz tweetler de atacğım ..

hem hisselerin hastaglerini yazacağım hem de borsadaki küçük yatırımcıların çok yakından takip ettiği güvendiğe kişilere de @ ekleyip , twetlerimi görmelerini sağlayacağım.

meselama örnek;

"" Aynı ülke, aynı sektör, aynı borsada işlem gören esnaf şirketleri olan papya ruvalete kağıdını , pardon PAPİL hissesi , LİNK SDTTR MİATK hisseleri şu anda 25 F/S , 30 F/S lerle fiyatlanıyorlarken, kront nasıl olurda F/S:6 ile fiyatlanır.
    @TuncayTursucu @____PASA____ @yasaryildirimFK @azizserin75 @Haydaracunn

#kront #tarkm #sahol #sasa #doas #froto"" gibi...

https://twitter.com/TemelTeknikBist/...83135252615531

bu da 9 aylık bilançoya kadar, son tweetim olsun.

Son düzenleme : lionnes1; 21-10-2023 saat: 21:09.

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bu arada endeks için 2025 yılı beklentim devam ediyor. Tarihe not düşülsün bugün.

Dolar zaten, baskılanmış haliyle bile 28 lirayı geçti. 2021 yılında 7 liraydı. 2021 yılından beri 4 kat yükselen doların , şu an resmi olarak 50 tl olmasına sadece yüzde 78 marj kaldı.

Bana göre zaten 50 tl şu an dolar. kişisel aile bütün masraflarımı harcamalarımı dolar =50 tl üzerinden hesaplıyorum

Tekrar bir özet geçeyim o zaman ;

doları söylemeye gerek bile yok çünkü şimdiden 50 tl diyorum ben dolara. Zaten hükümetin de OVP deki hedefi 43,9 tl .

2021 yılında , dolar 7 liraydı, bist endeksi 1300 puandaydı, yatırımcı sayısı da 1 milyon küsürdü.

yani özetle şöyle olacak..

2021 yılı = Dolar : 7 lira , Bist100: 1300 puan , Yatırımcı sayısı: 1 milyon kişi

2025 yılı = Dolar : 50 lira , Bist100 : 25000 puan , Yatırımcı sayısı: 25 milyon kişi.

#tabgd arz sonuçlarında yeni rekor geldi.

Tab Gıda arzına 5.185.061 yatırımcı katıldı ve 4.949.462 yatırımcıya pay dağıtımı oldu.

Yatırımcı başına 8-9 adet (1.040-1.170 TL) pay dağıtımı oldu.

TAB Gıda'nın halka arzına 5.185.000+ kişinin katılımıyla Borsa İstanbul tarihinin halka arz yatırımcı rekoru kırıldı.

https://i.hizliresim.com/qnepwz4.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bu arada 9 aylık bilançodan sonra F/S:5 lerde fiyatlamaya devam ederlerse , bu tarz tweetler de atacğım ..

hem hisselerin hastaglerini yazacağım hem de borsadaki küçük yatırımcıların çok yakından takip ettiği güvendiğe kişilere de @ ekleyip , twetlerimi görmelerini sağlayacağım.

meselama örnek;

"" Aynı ülke, aynı sektör, aynı borsada işlem gören esnaf şirketleri olan papya ruvalete kağıdını , pardon PAPİL hissesi , LİNK SDTTR MİATK hisseleri şu anda 25 F/S , 30 F/S lerle fiyatlanıyorlarken, kront nasıl olurda F/S:6 ile fiyatlanır.
    @TuncayTursucu @____PASA____ @yasaryildirimFK @azizserin75 @Haydaracunn

#kront #tarkm #sahol #sasa #doas #froto"" gibi...

https://twitter.com/TemelTeknikBist/...83135252615531

bu da 9 aylık bilançoya kadar, son tweetim olsun.

vazgeçtim twiterda yazmank için 9 aylık bilançoyu beklemeyeeğim . Yazmaya paylaşmaya devam edeceğim twitterda.

Aynı ülke, aynı sektör, aynı borsada işlem gören esnaf şirketleri olan papya ruvalete kağıdını , pardon PAPİL hissesi , LİNK SDTTR MİATK hisseleri şu anda 25 F/S , 30 F/S lerle fiyatlanıyorlarken, kront nasıl olurda F/S:6 ile fiyatlanır. ?

F/S: 5 kabul edilemez benim için .

Son düzenleme : lionnes1; 22-10-2023 saat: 22:32.

6. "Manipülasyon sadece fiyat yükselterek olmaz, ters manipülasyon da vardır. Fiyat baskısı yaparak yatırımcıyı yıldırmak ve yok pahasına elindekini almak. "

Yıllardır bu hırsızların krontta yaptıkları budur.
    Son düzenleme : lionnes1; 22-10-2023 saat: 22:45.

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    mecburen 2 tweet attım çünkü twitter karakter sınır var twitterda .. uzun yazılan yazılara sınır getiryor premium üyelik yoksa.

Twk teet yazınca boyle kırmızı oluyor kabul etmiyor uzun yazıyı . https://hizliresim.com/p7s8lxi

Ben de mecburen 2 tane tweet attım
    twiiter permium da alacağım daha uzun yazılar yazmak için . çünkü karakter sınırlamsına takılıyorum ve uzun yazılar yazamıyor.

Ayda 150 tl vereceğim mecburen . Yapacak bi şe yok .

8. Twitterda premium abaloneği satın aldım . Artık uzun uzun yazılar yazabileceğim twitterda.

Sayfa 850/916 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •