Sayfa 850/1001 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Öyle yazılıyor ama şüphelerim var. Pek uymuyor.
    çok farkı yok onlara göre 2 side yahudi firması
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,827
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    çok farkı yok onlara göre 2 side yahudi firması
    Biri borsa da işlem görüyor!

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Biri borsa da işlem görüyor!
    ötekide yurt dışında
    https://tr.investing.com/search/?q=procter&
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,240
    Katar Dışişleri Bakanlığı:

İsrail ateşkes teklifimizi kabul etti. Hamas'tan gelen ilk yanıt da olumlu.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sağlık Bakanı : Dün gece İzmir Gaziemir’de, taşıdığı yolcu tarafından ateşli silahla vurulan taksi şoförü, tedavi altında olduğu hastanede hayatını kaybetti. Yaralı şoför 112 ambulansla olay yerinden alınıp Gaziemir Devlet Hastanesi'ne nakledilmiş, ilk müdahale sonrası Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde acil operasyon geçirmişti. Kamuoyuna yayılan video kaydı iyiliğe vahşetle mukabele edilebilmesi açısından büyük üzüntüye yol açacak nitelikte. Failin hak ettiği cezayı çekeceğinden kuşkumuz yok. Merhuma Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ülke olarak ne hale geldiğimize iyi bir örnek ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. günaydınlar

7. Bist te yine bi vur kaç olayı yaşandı şu an...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,240
    bir zamanlar borsada y üzde20 marj vardı serbest marj vardı sermaye artırım haberleri seans içinde gelirdi şimdi her şeyi özlüyoruz borsada
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 850/1001 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •