Sayfa 86/1001 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

-4.99%’dan devre kesmeden aldılar endeksi ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kandilli rasathanesi : saat 15:02’de Kahramanmaraş Mehmetbeyli merkezli 5.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

google dan bir şey alacağım için arama yaptırıyorum..çıkan sonuçlardan ALIŞVERİŞ kısmına geçince fiyatlar POUND olarak

görünüyor uzun zamandır..

nasıl düzelebilir,tl ye geçebilirim,bilgisi olan varmı ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
    Canlı yayın

1014 olmuş ölü sayısı malesef
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    2824 bina X ortalama daire sayısı X ortalama aile nüfusu = göçük altında kalan nüfus sayısı.

Daire 5 nüfus 4 ise çarpan 20 oluyor. Sonuç 60.000
    İnşallah olmaz ama 30.000 i geçme ihtimali var gibi. Hatayın durumu gerçekten çok kötü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Dine inanmıyorum ancak bu söylentiler müslüman için net olarak şirk koşmaktır. ABD bu kadar güçlüyse neden istanbul değilde urfa maraş hatay da deprem yaptı?
    Hakkaten insanları anlamıyorum, üstelik de kendimi komplo teorisyeni olarak görürken(amatör bazda canıım)
    istanbul'da niye yapsın gider çin'de,rısya'da depreme sebep olur bu gücü varsa deli saçması bile değil..

Milli Eğitim Bakanı: Tüm Türkiye'de okullarımızı 13 Şubat'a kadar 1 hafta tatil ediyoruz.

Sayfa 86/1001 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •