Sayfa 863/1012 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Güneysu Abi....
    Ayen başlığında bir şeyler karaladım
    Son 5-6 sayfa da
    Senin uzmanlık alanın
    Teknik konularda yardımına ihtiyacımız var...
    Yanlışım varsa düzeltirmisin?
    Milleti yanlış bilgilendirmemiş olalım...
    Yardımcısı olursan beni ziyadesiyle mutlu edersin...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Forumda o kadar başlık var oda olmazsa açarsın bir başlık asgari ücret 10000 olsun dersin sizi destekleyen yazar enkahramanrıdvan kozmonot ve hakem üçünüz takılırsınız
    Ben tartışmadan çekildim . Yorumlamadan okumak daha eğlenceli .

Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Ben tartışmadan çekildim . Yorumlamadan okumak daha eğlenceli .
    Aha işte ben de çekildim.Yok arkadaş kapitalizmle ben başedemeyeceğim,))))))))emekli adamım zaten çayımı içer okurum topiği ,iş hayatındakiler derdine düşmüyor bana mı kalmış yok asgari ücret yok şu yok bu.Neyse arkadaşlar 2019 kaos yılı faizler doların artışını yener mi sizce.Ben dolar ve ons artışını hesap ederek faize uzak duruyorum,gram altında pusudayım ama son 4 aydır faizden kazanabileceğim miktar düşünülürse şimdilik yanlış yoldayım.Bakalım seçimlerden sonra ne olacak.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    ....................................

başlığa asgari ücreti okumak için gelmiyorum...
    Hocam, sen böyle yapıyorsan, biz ne yapalım. Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,831
     Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Hocam, sen böyle yapıyorsan, biz ne yapalım. Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    bir daha, asgari ücret ile konu başlığını meşgul edenleri kodese atacağım. ( tengri seni de )
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6. bende bundan sonra Tengri hanı okuyacağım

7. "Ruh sağlığı konusunda elimdeki en yeni istatistikler şöyle: “Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre, 2016’da 8 milyon 656 bin 513 kişi ruh ve sinir hastalıkları nedeniyle muayene oldu”, yani nüfusun %10’u veya yetişkin nüfusun %15’i. “Yine aynı yılın ilk dokuz ayında 33 milyon 638 bin 916 kutu antidepresan tüketildi”."

FÖŞ'ün yazısından.

Bakalım 2019'da ne olacak? Faiz doları yener mi bilmiyorum ama bizim psikolojimiz dayanmıyor sanırım.

Saygılarımla.

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bir daha, asgari ücret ile konu başlığını meşgul edenleri kodese atacağım. ( tengri seni de )
     Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    bende bundan sonra Tengri hanı okuyacağım

Güneysu Abi görüyorsun değil mi?
    Nasıl sataşıyorlar...?
    Daha sen gitmeden...

Sana söz verdim abi
    Ne yazarlarsa yazsınlar cevap vermeyeceğim bugün

Abi Ayen başlığana uğrayacaksmısın?
    Dün bugün yazdıklarıma bir göz gezdirirmisin?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 863/1012 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •