Sayfa 868/1002 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,833
    çinde 1.5 milyar kişi var 10 milyon kişi aşılanmış bizde 83 milyon kişi var 3 milyon kişi aşı olacak şimdilik!Bu ne menem bir iş beynim yandı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Süper Lig'in 19. haftasında yapılan derbi maçta Beşiktaş, sahasında Galatasaray'ı 2-0 yendi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu,Korona virüs ve Aşı olayının Başından berili kirli bir tezgah ve yeni sömürü için proje olduğunu iddia ettim ve haalen bu görüşteyim...
    Şirketlerin;Aşı , Ruhsat,,Fiyat ,Vergi konuları ortaya çıkmaya başladıkça, İnsanların fişlenmesi (Hes kodu, Aşı kimliği, gibi saçmalıklar ile ciplenmesi) de daha net anlaşılıyor..

Düzce, Zonguldak ve Kütahya'da, engelli ve hamile kamu çalışanları, yoğun kar yağışı nedeniyle yarın idari izinli sayılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    çinde 1.5 milyar kişi var 10 milyon kişi aşılanmış bizde 83 milyon kişi var 3 milyon kişi aşı olacak şimdilik!Bu ne menem bir iş beynim yandı
    Çin öncelikle aşıyı satmaya odaklanmış sanırım. Zaten sıkı tedbirlerle virüsü kontrol altına almaları çok hızlı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sağlık Bakanlığı yetkililerine göre, hedef 15 Mart'ta okulları ve restoranları açmak-Habertürk / Muharrem Sarıkaya

Günaydın iyi haftalar

Elvan: 2021 bütçesini iyileştirmek için kalıcı tedbirler alıyoruz

Elvan: 2020 yılı bütçe açığımız, hedeflenen 239,2 milyar liranın altında 172,7 milyar lira olarak gerçekleşti ve 66,5 milyar lira tasarruf sağladık. Salgınla mücadelenin ihtiyaç göstereceği alan dışında, mali disiplinden asla taviz vermeyeceğiz

Elvan: Enflasyonla mücadele politikalarıyla uyumlu kamu maliyesi politikaları devam edecek. 2021 yılı bütçesini iyileştirecek kalıcı tedbirler alıyoruz. Bu çerçevede, 2021 yılı bütçe açığını %3,5 olarak hedefliyoruz

Elvan: Uygulamayı öngördüğümüz makroekonomik politikalar, dengeli bir talebin ve sürdürülebilir bir büyümenin oluşumunu sağlayacaktır

Sayfa 868/1002 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •