Sayfa 88/1002 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Size lüks kadife al diyen arkadaş....

İşi biliyormuş 😉😉😉
    Fuat hocam selamlar, nasılsınız?

2.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Size lüks kadife al diyen arkadaş....

İşi biliyormuş 😉😉😉
    Hasan yada ekrem abiler olmalı

3.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Mkk internet sitesinde yapikredinin yazdigi oranlar mevcut.Yapikredi dogru gozukuyor mkk ya gore su an icin. Vakifbank oranlari neye dayanarak yuksekten yazmis henuz bilmiyoruz.
    sn.Balack Mirror, merak ettim araştırdım. Öncelikle mkk sitesinde ücret listesi gibi bir şeye ulaşamadım. Googleda aratınca Eylül 2020 tarihli bir pdf dosyası bulunuyor. Oradaki ücretler ile vakıfın ocak ve şubat ayında yaptığı kesintilerini karşılaştırdığımda uyumlu gözüküyorlar. Yani ya vakıfın sitesindeki yazılan ücretler yanlış, ya da vakıfın sitesindeki yazan güncelleme tarihinde (19.03.2021) mkk bir fiyat güncellemesi(!) yaptı da biz halka söylemedi. Mart ayı kesintileri geldiğinde anlarız.

4.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    sn.Balack Mirror, merak ettim araştırdım. Öncelikle mkk sitesinde ücret listesi gibi bir şeye ulaşamadım. Googleda aratınca Eylül 2020 tarihli bir pdf dosyası bulunuyor. Oradaki ücretler ile vakıfın ocak ve şubat ayında yaptığı kesintilerini karşılaştırdığımda uyumlu gözüküyorlar. Yani ya vakıfın sitesindeki yazılan ücretler yanlış, ya da vakıfın sitesindeki yazan güncelleme tarihinde (19.03.2021) mkk bir fiyat güncellemesi(!) yaptı da biz halka söylemedi. Mart ayı kesintileri geldiğinde anlarız.
    07.01.2021 tarihinde MKK tarifeyi yayınlamış.
    Vakıfbank'ınkinin kısmen doğru olduğunu tespit ettim.Ama fazla aldığı alım satım ücreti.

2021 tarihli MKK tarifesi
    https://www.mkk.com.tr/tr-tr/Saklama....01.2021_s.pdf

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Hesap isletim ucreti kesmeden once bankalar tarafimiza su tarihten itibaren hesap isletim ucreti alinacaktir gibisinden bir sms veya mail gonderir herhalde degil mi ?

.
    30 günlük sure veriyorlar direk kesemez.

6.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Fuat hocam selamlar, nasılsınız?
    Sağolun değerli üstadım 🙏🏼🙏🏼
    Sizler nasılsınız, iyi haftasonları diliyorum saygılar 😊😊

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Hasan yada ekrem abiler olmalı
    hahahah olabilir üstadım 😀😀

Burgan digital benden sadece mkk açılış ücreti kesmişti.yillik yada aylık mkk kesicekmi sürekli kullanmıyorum.

Sayfa 88/1002 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •