Sayfa 887/1006 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    MIATK isimli şirket tavan olmuş ama patron satıyor gibi.

Patron satar yeni şirket kurar.

Patron gittiğinde bazı şirketler eskisi gibi işlemiyor.

Çimento fabrikası takeover'ı gibi olmaz.

Bende bu şirket vardı ..İlk kez satmıyor adam. Her yukarı harekette verdi . İlaveten tüm ortaklar da satıyor..Tek kişi değil . Seans içi trader gibi tahtada mal satıyorlar..
    Kızdım sattım ama iyi kazandırmıştı..
    İyi şirket ama şu an pahalı..
    Bir de teknolojilerde 4.çeyrek en iyi çeyrektir. Son demleri yani
    Son düzenleme : emregunes; 30-01-2024 saat: 20:14.

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Valla bakın, mavi benim çizdiğim, ne kadar yakışıklı...bi de Pala'nın çizdiğine bakın...vermem diye inat etti 7700'e...peh..

O bakımdan....Pala' nın çizeceği ED Expanding de (olursa) o biçim olur, kalp krizi tetikleyebilir...

VİOP'ta bu işler çok zor, hatta imkansız...tabi kaldıraç oranıyla alakalı ve pozisyon yönetme becerisi...robotlar fena...

Bazen 'yeter' demeyi de bilmek lazım...Dibi etiketlemiştik, 7200 den bu yana %18...daha ne olsun yaw...ED Expanding de onun olsun...
    S&P 5.050 civarından bir 3 leme ile düşerde ED4 yaparsa bizim palacan da sana triple zigzag, (W-X-Y-X-Z) çizdirir sanırım abey. böylece seçime kadar da oyalanmış olur. görcez gari.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    XU100

Mavi olması gereken/tahayyül ettiğimiz,
    Kırmızı Pala' nın çizdiği, bir bacak noksan halihazırda bu kalıpla.

Yeşil ve Mor da, Pala' nın kafasındaki Çakallar...acaba diye düşünüyor, dolar bazlı zirveye tekabül eder (bi gıdım altı), olur mu, olur yani 2 nci dalga 1 nci dalganın neredeyse tamamını bile geri çekebilir(ya dolar bazlı nolacaka cevaben), az da doları itekleyiverirsiniz 30,5 ye, bitti gitti.

Unutmuşum, göstermeyi, diğer hedef de 9090 diyelim kabaca...Genişleyen flat..

İdeal hedef şimdilik çakallara kanmazsa 8710, veya 8780, aynen kırmızı yapıyla ilerlerse...

THY var, ALARK var, SAHOL var, altta SİŞE var, TÜPRŞ var....bir ıkınırsa bunlarla yeşil ve mor ihtimallerin çalışması işten bile değil...

Gelecek ön görülemez, Bistte Pala'nın gücü her şeye yeter, Amen.

abey yapay zekaya grafikiyi verip bunun kalıbı ney diye soramıyor muyuz hâlâ?

4.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    S&P 5.050 civarından bir 3 leme ile düşerde ED4 yaparsa bizim palacan da sana triple zigzag, (W-X-Y-X-Z) çizdirir sanırım abey. böylece seçime kadar da oyalanmış olur. görcez gari.
    Ver S-400'ü al F-35'i demiş Corç....yaparsan 155 lik top da satın alacam diye bonus sözü vermiş.

Eyyyyyy....deyiverirse Aga....

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Ver S-400'ü al F-35'i demiş Corç....yaparsan 155 lik top da satın alacam diye bonus sözü vermiş.

Eyyyyyy....deyiverirse Aga....
    abey biri zombi biri judocu sence birine eyyy dermi ki. ya dayak ya mokoko. 3 maymun en iyi tercih diyebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    abey yapay zekaya grafikiyi verip bunun kalıbı ney diye soramıyor muyuz hâlâ?
    Sn Devir'in ifadesiyle; 'Henüz çiğ köftenin ve EWP' nin makinası icat edilmedi.' demeden geçmem

Espri yaptım lütfen alınmayın.

Yapay zekayı tam denemedim ama var tabi, metastock datanız varsa, ELWAVE programı otomatik sayıyor, ama yine ihtimaller üretiyor, onları elle seçmeniz, tekrar saydırmanız gerekli. Grafik modülü Nuh Nebi zamanından kalmış olduğu için esnek değil, var benim program arşivimde, isterseniz yüklerim bir yerlere.

Bir de Wavebasis sitesi var, ücretsizdi, en son noldu bilmiyorum, o da otomatik sayıyor, fena da saymıyordu hani, ama yine aynı sorun var, elle ihtimallere sizin müdahale etmeniz gerekiyor, tam sayamıyor.

Yani tecrübelerime göre, evet bu otomatik yapılamıyor, ama siz sayarsanız elle işinizi kolaylaştıran programlar var. Kurallar, mesafe uzatma kalıpları, geri alma oranları esnek, sanırım çok fazla ihtimal türettiğinden programlar bu işi yapamıyor, ama gözle/elle tahmin 'sanırım' gerekiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    abey biri zombi biri judocu sence birine eyyy dermi ki. ya dayak ya mokoko. 3 maymun en iyi tercih diyebilir.
    Yani işte, bi tarafa kırılım yaşayacağız, bu dengecilik daha da sürdürülemez sanırım, kasa boş, yankı yapıyor yere bir şey düşünce...

Kasan boşsa, ekonomin pamuk ipliğine bağlıysa, memleket için kısa, orta uzun vade çıkarlar neyi gerektiriyorsa, onu yapacaksın.

Asıl mühim olan kasayı boşaltmamaktı, nolur nolmaz deyip dolu tutmaktı. Maalesef bu yapılmadı. Girmeyelim şimdi memleket meselelerine..

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Ankarada kıçımız dondu bugün, Ege bu kadar soğuk olmaması lazım,ilginç
    Bugün ankaradayım bu soğuk neki ayvalıkta görünüşte 4 derece ama içinde hissettiğin eksi5 bide sürekli estiği için sanki soğuk içinde tur atıyordu.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 887/1006 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •