Sayfa 895/1001 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Abiler tcd bugün alis emri versem yarının fiyatıyla mi alırım yoksa bugünün fiyatıyla mı satar ?
    Teşekkürler .

2.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Hafta sonu kötü getirmiş, ya patladı yada onu da kuruttuk
    Daha kötü performansları da var haziran öncesi eksi yaptığı günlerde olmuş. Hafta sonu ucuz atlatma oluyor bence asıl patlama eksi geldiğinde olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kaptaki iletişim bilgilerinden sorayım dedim, yarım saat uğraşmama rağmen bir muhatap bulamadım. o ona aktarıyor, öteki berikine, beriki de bir başkasına. uzun uzun müzik ziyafeti oldu benim için.
    Geriye dönük 3 ay içinde faiz düşüşünden olumlu etkilenmiş. Burdan faizin yükselme sürecinden pek olumlu etkilenmeyeceği neticesi çıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    YFV'de Haziranda başlayan bir yükseliş var öncesi pek iyi değildi. Hazirandan itibaren faizlerin düşüşü etkili olmuş olabilir getiriye ama hiç bilmediğim ve takip etmediğim kısım kira sertifikaları. Fon yönetiminden bilgi almak yararlı olabilir.
    nihayet görüşme sağladım. kira sertifikalarının da tahvile benzer yönleri bulunduğundan tahvil faizlerindeki yükselişlerden etkileneceğini söylediler. hazirandan sonraki getiri artışıyla ilgili de faiz düşüşlerinin yanı sıra fonun yüzde 20'lik bir kısmıyla zaman zaman altın gibi farklı faizsiz yatırım araçlarında küçük işlemler yapılarak performansın artması yönünde işlemler yapılabldiğini belirttiler.

5. İlk eksi geldiginde yada art arda iki kez onbinde 5 alti getiride yfv den cikarim

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    nihayet görüşme sağladım. kira sertifikalarının da tahvile benzer yönleri bulunduğundan tahvil faizlerindeki yükselişlerden etkileneceğini söylediler. hazirandan sonraki getiri artışıyla ilgili de faiz düşüşlerinin yanı sıra fonun yüzde 20'lik bir kısmıyla zaman zaman altın gibi farklı faizsiz yatırım araçlarında küçük işlemler yapılarak performansın artması yönünde işlemler yapılabldiğini belirttiler.
    Hafta sonu kötü bir getiri yaptı yfv aynen, gram altındaki yükseliş devam ediyor tahvil faizlerindeki götürüyü kapatabilir diye düşünüyorum, yine öst içerikli fonlara mı geçeceğiz anlamadım ppf ler de çok düşük tek iyi taraf benim için doların yükselişi portföyde yüzde 35 dolar var.

tzt yi de sattım ,ppf de devam edecegim bir muddet ,ortalık sakat

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    AAL'nin fiyatları zamanında açıklanmadığı için(benim listeyi çektiğim saatlerde) onu listeden çıkarmıştım
    Şimdi ekledim tekrar
    Fiyat olmadığı durumlarda ortalama/en iyi tablolarında yanlış sıralamaya sebep oluyor bilginiz olsun
    Diğerleri gibi özenli değil anladığım kadarıyla Ata. İlgi için teşekkürler, sn yuji.

Ben de yfv'yi biraz daha tutacağım sanırım. Umarim şu anda da altın oranı %20'dir. Bakalım bugün nasıl olacak.

Sayfa 895/1001 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •