Sayfa 897/1001 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Mart ayı dert ayı demiştik,bunada ingiliz memed eklenirse işlem tamam olur,10.80 üstü olan iş 10.30 yaktı,şu sıralar 10.40,alınırmı,isteyen alır,ben kaldıraçlı hisselerdeyim,ya hep ya hiç
    Her şey o kadar göstere göstere oluyor ki, yatırımcıları şeye! altına, coin piyasasına kendi elleriyle yönlendiriyorlar.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Bakan Şimşek madem konuşuyor, bende ona bir türkü armağan ediyorum.

" Boşu boşuna "

https://www.youtube.com/watch?v=Uf9CpH8FgJ8

Adalet, hukuk, demokrasi, liyakat olmayınca!!!

Mahzuni Şerif konuşur, " Boşu boşuna " güvenen de acı çektiği ile kalır.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4. 1960-2020 arasında Avrupa'da nüfus değişim oranları (Dünya Bankası)...

Orban'dan Erdoğan'a göçmen övgüsü: Avrupa'yı kurtardı

https://www.diken.com.tr/orbandan-er...payi-kurtardi/

Biz ne ara bu kadar üredik diye düşünürken, meğerse ürememişiz, mülteciler sayesinde nüfusumuz rekor kırmış.

Krize girmiş olsak ta, emeklimiz aç yaşasa da, hastane den randevu alamasak ta, ilaca ulaşamasak ta yüce bir amaç uğruna hep bunlar. AVRUPA'yı KURTARMAK.

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    1960-2020 arasında Avrupa'da nüfus değişim oranları (Dünya Bankası)...

Orban'dan Erdoğan'a göçmen övgüsü: Avrupa'yı kurtardı

https://www.diken.com.tr/orbandan-er...payi-kurtardi/

Biz ne ara bu kadar üredik diye düşünürken, meğerse ürememişiz, mülteciler sayesinde nüfusumuz rekor kırmış.

Krize girmiş olsak ta, emeklimiz aç yaşasa da, hastane den randevu alamasak ta, ilaca ulaşamasak ta yüce bir amaç uğruna hep bunlar. AVRUPA'yı KURTARMAK.

Her zaman varmışlar.

İçimizdeki İrlandalı

ÜLKEM için çalışan CUMHURİYET'in ilk yılları hariç hiç olmamış demekki.

Dillerden düşmeyen üretim,adalet,eşitlik,demokrasi,hukuk,yolsuzluklar ı bitirme,çevre vb hep orada kalmış.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Her zaman varmışlar.

İçimizdeki İrlandalı

ÜLKEM için çalışan CUMHURİYET'in ilk yılları hariç hiç olmamış demekki.

Dillerden düşmeyen üretim,adalet,eşitlik,demokrasi,hukuk,yolsuzluklar ı bitirme,çevre vb hep orada kalmış.
    İçimiz vatan haini kaynıyor,alenen belli değilmi,TÜRK HALKINI ASİMİLE ETMEYE ÇALIŞIYOR İKTİDAR UZUN ADAMLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE...Atamıza karşı çıkmak ona hakeret etmek,ilkelerini tanımamak,demokrası araç demek hak,hukuk adalet tanımamak,içimize 13 milyondan fazla ne idiüği belirsizleri sokmak onlara imkan sağlamak vs,resmen suç işliyorlar,bize dokunmasın diyede yargıyı esir alıp onları Atatürkçülerin üstüne salarak sesi çıkanları terörist ve fetöye bağlıyarak cahil halka nutuk çekerek sikayet etmesi.ELBET BU BÖYLE GİTMEZ,ÇÜNKÜ PUSUDA BEKLEYEN TÜRKÜN GİZLİ KORUYUCULARINI UYANDIRMAK AN MESELESİ !!!

Spot piyasada altının onsu 2136.7 dolarla rekor seviyeye ulaştı, artış %1.0

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Büro ile Banka kuru makası açılmış yahu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 897/1001 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •