Sayfa 897/1002 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,626
    Petrolün varili 20 dolar düştü,bizde ise düşüş yok akaryakıtta...peki tekrar 120 dolar üstüne çıkarsa ne olacak,sanırım fırsatçı iktidar yine zam yapacak,çünkü bitik bütçe denkleşmiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, seçim barajının düşürülmesini de içeren kanun teklifini, TBMM Başkanlığına sunduklarını bildirdi

Yazıcı : Seçim barajının %7’ye düşürülmesini teklif ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Adam gündemde uzun zaman kendini yer bulamadi unutulmamak için konuşmuş. Saros,Kavala vs.

Aynı röportaj da olmazsa olmazı Reis guzellemesi;

Türkiye küreselleşmeye teslim olmadı. Bunu yaparken de tarihin kendisine sunduğu bölgesel ticari ilişkileri iyi kurdu. Bütün bu ilişkiler ağını bozmak istemelerine rağmen bunu başardı. Eğer küreselleşmeye teslim olsaydı yani küresel kulüplere, küresel şampiyon ülkelere teslim olsaydı Ukrayna'dan daha zor duruma düşerdi. Daha büyük maliyetler öderdik. Kendi göbeğini kendi kesti. Bu Tayyip Erdoğan modelidir. Dünyanın, 21. yüzyıla Tayyip Erdoğan modeli dışında bir modelle yürümesi mümkün değil. Bütün ülkeler bu modelin etrafında toparlanmalıdır. Çünkü küreselcilerin, küresel kulüpte at koşturanların dünyaya verebilecek yeni bir şeyleri yok. Artık alt ülkeler, orta ülkelerin hepsinin odağı Türkiye'dir. Altını çizerek söylüyorum model Türkiye'dir.
    Ve devamında Chp, Kilicdaroglu çakması.
    (Burada uyanıklık var CHP ile Kilicdaroglu'nu ayrı tutuyor.)

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyareti bir siyasi parti genel başkanının yapabileceği en son ziyarettir. Çünkü Kılıçdaroğlu CHP Genel Başkanı olarak oraya gitmedi. PKK ve HDP'yi kurtarmak için gitti. Peki, Kılıçdaroğlu'nun gücü PKK ile HDP'yi kurtarmaya yeter mi? Yetmez çünkü Cumhuriyet Halk Partililerin büyük bölümü bunu istemiyor. Kılıçdaroğlu CHP'yi HDP şemsiyesinin altına koymuştur. Eğer siyasetin doğasına aykırı bir gelişme ortaya koyarsanız muradınıza ulaşamazsınız. Onun için Diyarbakır ziyareti sönük geçmiştir. Çünkü Kılıçdaroğlu'nun muradı, CHP fikrini, felsefesini geleceğe taşımak, halka anlatmak değil. Onun bir tek muradı var, parti içerisindeki rakiplerini elimine etmek. Hem onlara hem de dış dünyadan kendisinden beklentisi olanlara mesaj verdi o kadar. Diyarbakır annelerinin yeri HDP binasının önüdür, cesareti olsaydı oraya da giderdi."
    Sürekli belli bir kesime gönderme. Tamam küreselci olmadın, nereye kanalize olacaksın bu dünya düzeninde? Kendisi de emperyalist olan Rusya'nın yanında mı? Baskıcı kominist Rejim olan Çin'in mi? Yoksa doğal kaynaklarıyla anti demokratik saltanatlar kurmuş orta doğu mu?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Aç tavukların darı ambarına düşmüş halları da nasıl bi şey diye merak edenlerin halları olmuş ortam. ))

Neymiş

Çin Tayvan konusunda ses çıkarmaz uslu uslu durursa karlı çıkarmış, (tıpkı Suriyedeki devletçiğe karşı sessiz olup kazanacak Türkiye gibi)

Kafa kesenleri Putin, Ramboları AB/D toplayıp Ukraynaya yolluyormuş. Ya hu IŞİD’i Batının kurduğu beslediğini, kafa kesenler arasında Ramboların da olduğu kendi oyuncakları medya organlarında...

Savaş demokrasi ve diktatörler arasındaymış... Ah sizi gidi mavi gözlü sarı saçlılar ah... )))

Bir de çok bilmiş bilmiş İçişleri Bakanını alaya alırsınız...

Sahi kimsiniz siz?

Kıraçın Anglo saksoncularından mısınız?

Kıraçın sözü ile kapatayım:

Burası bizim ülkemiz!

Saran Group:
    - Futbol yayın ihalesinde yan paketlerle ilgili sözleşme imzalandı
    - Tüm Süper Lig maçlarını kapsayan "Paket 1-A" ihalesi ayrıca yapılacak
    Kaynak: Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

comrade marduk, senin icin de russian killerini koyayim dedim. Biraz sevin hep ezik kalma diye. Gecenlerde gormustum bir duzenleme.
    Ama big tech'te bulamadim maalesef. Full commie gitmisler Rusyanin ustune demek.
    Amman dikkatli ol ne yapacaklari belli olmaz, anlasamazsan hemen gulaglara gonderirler.

7. Koç-FordOto
    Romanyada ki Ford fabrikasını da satın almış

FordUSA belli ki , Avrupa-Asya-Ortadoğu Ford un üretim üssünü
    Koç Fordoto üstünden planlamış,
    Tüm yatırımlar, Koç-FordOto üstünden oluyor
    Elektrikli Transit, Çekici ,Kamyon ,ticarinin üretim üssü Koç-FordOto oldu

Bu kapsamda
    Tüpraş ta stratejik değişime geçti.
    Elektrik Yenilenebilir Enerjiye de pay ayırdı, Biyoyakıt ve Yeşil Hidrojen yakıtı da ekledi

2-3 sene içinde ;
    Avrupa-Asya-Ortadoğu nun en büyük Otomobil Devi üreticisi Koç-FordOto

Avrupa-Asya-Ortadoğu nun en büyük Enerji devi üreticisi de Tüpraş olacak

Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir
    Naçizane Fikirlerimdir

Yahu Cin Tayvan'a girerse ne olacagini dusundun mu hic. Ayni yaptirimnlar ona da gelecek. Giyecek don bulamayacagiz. Herkesi etkiliyor bu diktatorler.

Sayfa 897/1002 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •