Sayfa 90/563 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 4499 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mac icin diyecek pek birşey yok.. Bülent Yıldırım denen kendini hakem sanan biri çıktı macı katletti.. Bakın Fenerbahçe tek kale oynasa bile bu maç berabere bitecekti.. Hakem macı berabere bitirmeye gelmiş , ben Bülent Yıldırım’ın ilk yarı skertel’in çıkmasını engelleme pozisyonunu görmesine rağmen vermediğini düşünüyorum hatta eminim. Önü açık kimse yok ve direk oyunculara bakıyor gördün ama veremedin.. Sürekli eyyam, macın basında ekici’ye kart vermemesinin tek sebebi bu yapacaklarına hazırlık. İkinci yarının basında Guilano’ya yapılan sarı mi? Bırakın Allah aşkına .. Bu Bülent Yıldırım’a 1 daha derbi maci verilmemeli. bukadar kötü yönetim olamaz . İkinci yarının 10 dakikasını izleyin 5dk oyun durdu.. Fernando 2 kez yattı en sonunda oyundan çıktı en az 4 dk o yattı, maç boyu oyuncu değişikliği yatışlar ama hakem 4dk verebiliyor .. Serdar Aziz maç boyu yapılmayacak herseyi yaptı hakem hepsini yedi, dokunmadan atıyor yatıyor maç boyu güreş dahil herseyi yaptı ama Bülent efendi sadece izledi durdu.. Serdar Aziz macı sarı kart ile bitirdi o da orta sahada oyun durunca topa vurduğu icin.. Ben ciplak gözle cehennemin dibinde bu pozisyonları görürken sen çıkıp gözünün önünde ki pozisyonlara karşı gereğini yapamıyorsun .. Yemin ediyorum o ilk yarıdaki penaltıyı görüyor ama çalamiyor .. Bu yüzden maç , kadro takım su bu hikaye .. Hakemlerin bu yaptıklarına teknisyen eden Aykut hoca , bütün hangi Fenerbahçe yöneticisi çıkıp bir açıklama yaptı ? Bütün tam tersi gs’ye yapılsaydı Abdurrahim dahil herkes yıkardı ortalığı ama bİzim yönetime ne olduysa katliam yapıyor adan , direk maça etki ediyor ama çıkıp iki kelime eden yok.. Eskiden yönetim böyle miydi be açıklamalar ne sözler ederlerdi ama şimdi benim gibi sadece maç iZliyorlar.. Çok üzgünüm bütün bu maç böyle olmamalıydı ama bu yapılan haksızlıklara artık bir cevap verilmeli.. Aşırı üzgünüm ama artık bu yapılanlara üzülmekten veya bu stresle maç izlemekten sıkıldım ve yoruldum .. Artık bir tepki verilmeli yazık, ayıp ..
    Ya Aykut hocayı çizdiler ya aziz yıldırımı
    Umarım çizilen azizdir
    2 hafta önce akhisar dün akşam gs
    Hakemler yüzünden Kaybedilen 5 puan var
    O kadar emeğe yazık
    Bir parantezde guillano ya
    Büyük maçların oyuncusu değil

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, Bilyoner.com KBSL 21. hafta maçında Botaşâ€™ı konuk etti. Metro Enerji Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Potanın Kraliçeleri, mücadeleden 86-56 galip ayrıldı ve 17. galibiyetini aldı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kayserispor'un, Konyaspor'a 2-0 yenildiği karşılaşmada kaleci Silvia Lung, gördüğü kırmızı kartla cezalı durumda düştü. 2. kaleci Muammer Yıldırım'ın da sakatlığı bulunması nedeniyle Fenerbahçe maçında kaleyi 1998 doğumlu Vedat Karakuş'un koruması bekleniyor. Fenerbahçe karşısında yedek kaleci de 2002 doğumlu Doğan Alemdar olacak.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kayserispor'un, Konyaspor'a 2-0 yenildiği karşılaşmada kaleci Silvia Lung, gördüğü kırmızı kartla cezalı durumda düştü. 2. kaleci Muammer Yıldırım'ın da sakatlığı bulunması nedeniyle Fenerbahçe maçında kaleyi 1998 doğumlu Vedat Karakuş'un koruması bekleniyor. Fenerbahçe karşısında yedek kaleci de 2002 doğumlu Doğan Alemdar olacak.
    Başkanım,

Ama bizde Aykut Kocaman var maalesef

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

5. Sekiztaşa 10 kişiyle tıkılamışlar:

-Beşiktaş deplasmanda Medipol Başakşehir'e 1-0 mağlup oldu.

En azindan tepe ile cok kopmadık

Aziz Yıldırım : İçeride veya dışarıda, her maç, maç sonucuna etki edecek, aleyhimizde hakem kararları veriliyor. Açıklama yapıyoruz, hemen disipline sevk ediliyoruz. Kurumlar arası ilişkiler ile çözüm arıyoruz, yine hakkımız yeniyor. İlla normal çözüm yollarının dışına çıkıp, ortalığı yangın yerine çevirecek bir suç duyurusunda bulunmamız veya siyaset içerisinde lobi mi yapmamız gerekiyor?"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Aziz Yıldırım : Aykut hoca haftalardır aynı şeyi söylüyor, yaratılan baskı ile topu taça atan futbolcunun taç atışı kullanmasına mani olamayan ve taç atışını hak eden tarafa dahi veremeyen bir hakem nasıl olacak da lehimize penaltı verecek, rakibimize kırmızı kart çıkarabilecek? Hakemler art arda verdikleri kararlarla karşımızdaki rakiplerimizi gol pozisyonuna sokarken, nizami golümüzü veremiyorsa ya da gol umudu olan pozisyonu kesiyorsa nasıl olur da adil yarışmadan söz edebileceğiz?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 90/563 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •