Sayfa 90/243 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Acikcilar galip girdikten sonra dadanır nasıl ki yukarı gidecek diye girenler oluyorsa %10 artidan sonra galip cakabilir diye acikcida dadanır açığı bazen galip kendisi de yapıyor nugyo da yapmıştı metro ile 1m aldı globaldende aynı oranda ustten açık yapıp sonra virmanla kapamıştı şurası bi gerçek galip buna girmezse eukyoya çaktiginda buda salar dua edelim de ya buna girsin ya da eukyoya çakmasın

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen ben gün boyu şunu söyledim eukyo 1 düşüyor bu 10 düşüyor euykyo günü tavanla kapatıyor bu sıfır artışlar kalıcı olmuyor YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu tahta sabır ışı artı buyuk rısk barındırıyor,,yulselme potansıyelı de yanı fıftı,,,fıftı, varsayalım canakkaleden arsa almıssın gerekır beklıcen ,,bu cunüp hısse bı bakmıssın senı 3 sene bağlar, senı kımıldatmaz,,ama bı ayrıcalık var,,hısse satışı,,her zaman pozıtıf,,bu hısselerde acığa ışlem gunlük ışlem borc parayla oynarsan,nalları dıkersın,yıllarca havaya calışırsın,,nacızane fıkrım,,,

3. Arkadaşlar galiba euyo da daha önce yapılan harekete benziyor dikkat edin derim

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. açıkçılar kolay kolay gelmez galip aganın tahtasına galip aga eger gerçekten şirketi satın alacaksa görün cünbüşü ama feyk se söylemiyorum hepiniz anladınız ytd

5. Eukyoda düşüş başladı mı yoksa geçen günlerdeki gibi seans içi silkeleme mi yapıyor eğer düşüş başladıysa bu eukyodan daha fazla düşer YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    AĞA bunu alırsa, ki ciddi uçar burası. Borsa'yı tek çözen kişi Galip ağa. Ytd.
    neden ağa diger hisselerde payını arttırırken burda sıfırladı gözüküyor acaba sağ gösterip sol mu vuracak yoksa ben bunu istemiyorum mu diyor sadece sesli düşündüm kimseyi yanıltmak istemem herkes kendi kararını vermekte özgürdür ytd

7.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    neden ağa diger hisselerde payını arttırırken burda sıfırladı gözüküyor acaba sağ gösterip sol mu vuracak yoksa ben bunu istemiyorum mu diyor sadece sesli düşündüm kimseyi yanıltmak istemem herkes kendi kararını vermekte özgürdür ytd
    Sifirlamasina bakma bugün sifirlar yarın alır iluzyon hepsi euyoda da dün sıfırladi eukyoda da şuan çakıo bakarsın orada da sıfırlar sonra geri alır bunlar hep hokus pokus

8. Sıra burayami geldi acaba eukyoda 2.5m verdi 1m unu deniz yatırım üzerinden 1.5m icbct üzerinden verdi o kurumlar bizde alımda gözüküyor sadece takas analizi olup asla ytd

Sayfa 90/243 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •