Sayfa 909/1002 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Erdoğan: "(Gıda fiyatlarındaki artış) Eğer bu süreci böyle devam ettirecek olursanız çok ağır cezalar sizleri bulabilir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kripto Borsası Binance, para çekişlerini geçici olarak askıya aldı-Bloomberg TV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,895
    Yatırımcıların bu programları can kulağı dinlemesi lazım ,ama sıkılgan milletiz. Hop olsun bitsin istiyoruz .Sıkılgan dolar yatırımcısı,33. dakikadan ve 1.14 den itibaren seyretmeli. Bu paylaşımları yatırım amaçlı değil cafenin hakkını vermek için yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kripto Borsası Binance, para çekişlerini geçici olarak askıya aldı-Bloomberg TV
    Kriptopara borsası Binance, para çekme işlemlerinin geçici bir süre için durulduğunu ve 20 dakikalık bir aranın ardından işlemlerin yeniden başlatıldığını duyurdu

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. BofA bugün yine sattı. Şu an net 388 milyon net satışı var. Yine Garantiye yüklenmiş satışta.

Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    BofA bugün yine sattı. Şu an net 388 milyon net satışı var. Yine Garantiye yüklenmiş satışta.
    1480 /1500 aralığında kapatsın yeter endeks
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Türkiye Bankalar Birliği: İhtiyatlı bir oranda yeniden kâr dağıtımına izin verilmesi bankacılık sektörü, yatırımcılar ve piyasalarımız açısından olumlu olarak değerlendirilmektedir
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 909/1002 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •