Onemli Gunler Banner
Sayfa 91/560 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Aziz Yıldırım : En son Galatasaray maçında 3 penaltımız verilmiyor. Bunlardan 1 tanesi verilse maç kopacak ama Bülent Yıldırım'ın sahaya bir misyonla çıktığı o kadar belli ki, siz isterseniz Messi'yi transfer edin, futbolu yöneten mekanizma şampiyonu önceden belirlediği sürece bir şey değişmiyor. Bir takımın lehine olan 3 penaltının birinde bile hakem penaltıya hükmedemiyorsa siz nasıl olacak da maçı kazanacaksınız?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aziz Yıldırım : En son Galatasaray maçında 3 penaltımız verilmiyor. Bunlardan 1 tanesi verilse maç kopacak ama Bülent Yıldırım'ın sahaya bir misyonla çıktığı o kadar belli ki, siz isterseniz Messi'yi transfer edin, futbolu yöneten mekanizma şampiyonu önceden belirlediği sürece bir şey değişmiyor. Bir takımın lehine olan 3 penaltının birinde bile hakem penaltıya hükmedemiyorsa siz nasıl olacak da maçı kazanacaksınız?
    mac sadece penalti ilemi kazaniliyor?

hakemi bahane etmeyi birakmak lazim. sen topu soktunmu direklerin arasindan? hakem vermedimi giren topu!

o topu sokucaksin arkadasim kaleye. gerisi teferruat!

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    mac sadece penalti ilemi kazaniliyor?

hakemi bahane etmeyi birakmak lazim. sen topu soktunmu direklerin arasindan? hakem vermedimi giren topu!

o topu sokucaksin arkadasim kaleye. gerisi teferruat!
    Allah askina öyle şey olur mu karşında mahalle takımı yok .. Hakem gorevini yapacak , hatada yapabilir ama gözünün önündekini görüyor ve veremiyorsa bu hem macın hem takımın hemde ligin kaderiyle oynamaktır .. Ozaman hakeme ne gerek var hakem olmasın maçlarda yada penaltı kaldırılsın ..Oyle şey olur mu?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Aziz Yıldırım : “Kongre çığırtkanlığı yapmayacağız kisvesi altında 1,5 yıldır çığırtkanlık yapılıyor. Geçen sezon Konya maçına 1-2 saat kala Koç başkan adaylığını 'Her şartta adayım' diyerek açıkladı. O günden bu güne, camianın dikkati kongrede."

Aziz Yıldırım : “Bu süreç, başta futbol takımımız olmak üzere takımlarımızı 2. plana itti ve kongre konuşulmaya başlandı. Yaşanan her başarısızlığın ardından kongre sopası devreye girdi. Taraftarlar ikiye bölündü."

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe'nin futbolda Galatasaray ve basketbolda CSKA gibi çok önemli mücadelelerinden önce, her kim yaptıysa Alex'i Türkiye'ye getirmek Fenerbahçe'ye dinamit koymaktır"

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe yönetimi yine de sağ duyulu davranmış, ortamın çirkinleşmesine müsaade etmemiştir. Alex'in saha içi performansıyla Fenerbahçe yönetiminin bir problemi olmamıştır.”

Aziz Yıldırım: "Alex'in teknik direktörü ve ekibiyle yaşadığı sorunların ardından yönetim konuya dahil oldu. Ancak bütün bunları ve Alex'i kullanmak yanlıştır, Alex'e de yazıktır. Alex'i uzun süren uğraşlar sonucu Türkiye'ye getirdiğimizde kaç kişi Alex'i tanıyordu?"

Allah askina öyle şey olur mu karşında mahalle takımı yok .. Hakem gorevini yapacak , hatada yapabilir ama gözünün önündekini görüyor ve veremiyorsa bu hem macın hem takımın hemde ligin kaderiyle oynamaktır .. Ozaman hakeme ne gerek var hakem olmasın maçlarda yada penaltı kaldırılsın ..Oyle şey olur mu?
    cok kolay bahane yaratiyorsunuz yahu!

ayni hakem Ekici'ye verilmesi gereken 4-5 sari karti vermedi.

ben Fener'in bu macta iyi oynadigini dusunuyorum, golu atamadilar, biraz kismetsizlik biraz da heyacan diyelim. Ama o gol atilmaliydi.
    hakemi suclamak kolay. hakem iki tarafada kotu mac yonetti.

Ama hakem 3 penaltimi vermedi, o yuzden yenemedik demek, en kolay kacis yolu.

isterse 30 penaltini vermesin, sen git at golunu kardesim.

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe'nin futbolda Galatasaray ve basketbolda CSKA gibi çok önemli mücadelelerinden önce, her kim yaptıysa Alex'i Türkiye'ye getirmek Fenerbahçe'ye dinamit koymaktır"
    buna katılmıyorum helede cska maçı tamaen şansa kaybettiğimiz bir maçtı
    alex hakeme penaltımı verme dedi hakem bir tane penaltı verse iş bitmişti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 91/560 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •