Sayfa 91/320 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2558 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    hadi karel dün verdiğini bugün almalısın yakışmıyor sana artıda olmak yüzümüzü kara çıkarma
    devrede kesti, yüzümüzü kara çıkarmıyor

2. sağ olsunlar sağlam operasyon yaptılar elinde kalan malları vermek için elinden geleni yapıyorlar bizde seyrediyoruz çaresizlikten maliyet çok yüksek kol bacak kesilecek zamanıda geçti yapacak bir şey yok

3.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    12 ler, kesinse ben malımı vermek isterim... Kesin bilgi mi?
    yayalım mı?
    yaydınız mı

Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    yaydınız mı
    erken öten horozu keserlermiş, aman dikkat.

5.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    erken öten horozu keserlermiş, aman dikkat.
    Sahibi istediği zaman ötmesinden iyidir

6. Gel gele başladılar yine. Yeni gelen varsa dikkatli olmalı. Hoş bu halde kim gelir o da ayrı konu.

7.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Sahibi istediği zaman ötmesinden iyidir
    Sayın erhankod, bu yazdığınızla burada fikirlerini veya bilgilerini samimi bir şekilde paylaşan kendimi de dahil ettiğim arkadaşları kastetmiyorsunuzdur umarım, yazdığınızda öyle bir itham varsa eğer haksız bir suçlama olur. Sosyal medyada sık görülen patronun veya speğin taşeronluğunu yapan çakalların genel profili kabaca belli, burada yazanlardan o tipte biri olduğunu sanmıyorum, benim gördüğüm kadarıyla burada fikrini paylaşan hiç kimse kısa vadede uçacak kaçacak, mal alın, roket vb demedi, yanlışım varsa düzeltin lütfen, genelde orta ve uzun vadeli beklentiler paylaşılıyor, kısa vadede elindeki hisseyi satabilen nakde geçebilen var mı bilmiyorum ama kendi adıma ben de tam anlamıyla hissede çakılı kaldım. Benim rahatlığım maliyetim, uzun vadede oluşacak maliyet rakamları daha sonra yaşanacak bu tip sıkıntılarda insanın üstündeki baskıyı hafifletecek en önemli araç bence. Büyüme hisselerinde işler yoluna girene kadar çok sancılı süreçler yaşandı/yaşanıyor, bu yaşadıklarımız da borsanın ve ekonominin genel olarak kötü durumuna ilave olarak hisse özelinde yaşanan kasıtlı hareketlerin birleşmesi, hepsi bir arada olunca durum iyice tatsız bir hal aldı, ama iyi malın kıymeti çabuk anlaşılır piyasa gereğini yapacaktır
    Son düzenleme : Hasan Kürşad; 16-05-2023 saat: 12:44.

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Sayın erhankod, bu yazdığınızla burada fikirlerini veya bilgilerini samimi bir şekilde paylaşan kendimi de dahil ettiğim arkadaşları kastetmiyorsunuzdur umarım, yazdığınızda öyle bir itham varsa eğer haksız bir suçlama olur. Sosyal medyada sık görülen patronun veya speğin taşeronluğunu yapan çakalların genel profili kabaca belli, burada yazanlardan o tipte biri olduğunu sanmıyorum, benim gördüğüm kadarıyla burada fikrini paylaşan hiç kimse kısa vadede uçacak kaçacak, mal alın, roket vb demedi, yanlışım varsa düzeltin lütfen, genelde orta ve uzun vadeli beklentiler paylaşılıyor, kısa vadede elindeki hisseyi satabilen nakde geçebilen var mı bilmiyorum ama kendi adıma ben de tam anlamıyla hissede çakılı kaldım. Benim rahatlığım maliyetim, uzun vadede oluşacak maliyet rakamları daha sonra yaşanacak bu tip sıkıntılarda insanın üstündeki baskıyı hafifletecek en önemli araç bence. Büyüme hisselerinde işler yoluna girene kadar çok sancılı süreçler yaşandı/yaşanıyor, bu yaşadıklarımız da borsanın ve ekonominin genel olarak kötü durumuna ilave olarak hisse özelinde yaşanan kasıtlı hareketlerin birleşmesi, hepsi bir arada olunca durum iyice tatsız bir hal aldı, ama iyi malın kıymeti çabuk anlaşılır piyasa gereğini yapacaktır
    Sayın hasanKürşad hocam
    burda fikirlerini bilgilerini beyan eden olumlu olumsuz iyi veya kötü yazan düşüncesinden fikrinden dolayı kast ettiğim birşey olamaz eğer üstünüze alındıysanız lütfen kusura bakmayın. sizin yada iyi niyetli yazan arkadaşlarının üstüne alınacağı bir yazı değildi

Sayfa 91/320 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •