Sayfa 91/925 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 721 - 728 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    .
    Teşekkürler,
    Yolunu şaşıran kurumların alımına benziyor
    Taci, icbc, şeker, finans, niyetleri ne acaba.
    4 milyon lot işlem iyi, bakalım yarına 4,20 üstüne atarsa güven verir tahta.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yeni Genel Müdür, aşağıdaki konulardan sadece birisini çözse hisse eski günlerine çok çabuk döner.

Kozal alın madeni davası,
    Razi kimyanın halka arzı
    Fosfat yatırımı,
    Yeni faaliyet alanlarına yatırımlar
    Razi ortaklık payını artırma veya tümünü satma. (Muflis Tabosan %1,31'lik pay)
    Şirket finansallarındaki şişirilmiş giderlere neşter vurup hakkaniyetli bir bilançoyla yerliye, yabancıya güven vermek.
    Geçmişte şirkete zarar veren yöenticilerden hesap sormak.

Beklentilirimiz bunlar, Fahrettin Poyraz bey'e ulaşabilen varsa bu konuları da bir zahmet iletsinler.
    Sn bawer ben yazıyorum da tarım bakanı tunus a geçti reis ile fosfat yatırımı cıkarmı tunus dan bakana Reise yazalım..

4.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Sn bawer ben yazıyorum da tarım bakanı tunus a geçti reis ile fosfat yatırımı cıkarmı tunus dan bakana Reise yazalım..
    Katkılarınız için eyvallah Yusuf bey, Sudan'a tam kadro gitmişlerdi, özellikle tarım ve madencilikle ilgili gelişmeler olabilir.
    Sudan yönetimi nerdeyse buyurun ne yapmak isterseniz yapın dediler.
    Genel müdürden ilk icraatları bekliyoruz. Bu arada yeni genel müdür reis ile çok samimi, eğer G. müdür isterse şu kozal altın sahasını da şirkete ekleyebilir.
    Aktif birisine benziyor, bakalım zamanla niyeti beli olur.
    Bol kazançlar.

5. Petrol 2015'den bu yana en yükseğine çıktı, Ure fiyatları da yükselie geçti, bu sene emtiyalar için iyi geçebilir belki.

6. Bugün 4,20 üstüne atarsa iyi olacak, 2018 yılına daha umutla başlarız.
    Tahtayı paylaşan olursa seviniriz.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Katkılarınız için eyvallah Yusuf bey, Sudan'a tam kadro gitmişlerdi, özellikle tarım ve madencilikle ilgili gelişmeler olabilir.
    Sudan yönetimi nerdeyse buyurun ne yapmak isterseniz yapın dediler.
    Genel müdürden ilk icraatları bekliyoruz. Bu arada yeni genel müdür reis ile çok samimi, eğer G. müdür isterse şu kozal altın sahasını da şirkete ekleyebilir.
    Aktif birisine benziyor, bakalım zamanla niyeti beli olur.
    Bol kazançlar.
    Koza altın sahasının yapılan kar payı anlaşması nedeniyle şirkete eklenmesi söz konusu bile değil. Bu umudu unutalım. Koza altın TMSF de unutmayın. Şirket kar politikasını gözden geçirmeli

8.  Alıntı Originally Posted by zingat Yazıyı Oku
    Koza altın sahasının yapılan kar payı anlaşması nedeniyle şirkete eklenmesi söz konusu bile değil. Bu umudu unutalım. Koza altın TMSF de unutmayın. Şirket kar politikasını gözden geçirmeli
    Şirketin mahkemeden talebi bu yönde. Aşağıdaki ibareden ben bunu anlıyorum. Tabii karmaşık bir durum mevcut.
    Tabi ki kar politikası önemli.

Bilecek ili, Söğüt ilçesi Kızılsaray Köyünde kain ER 1151632 ve İR 3141 Ruhsat nolu maden sahasına ilişkin İŞLETME RUHSATLARI devirlerinin İPTALİ ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğü nezdinde tekrar Şirketimiz adına TESCİLİNE, Maden işletme sahalarından davalı Koza Altın işletmeleri A.Ş.'nin tahliyesi ile Şirketimize teslimine yönelik dava ikame edilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Sayfa 91/925 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •