Sayfa 91/729 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 5828 madde; 721 - 728 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    tahtacı sür artık 190'ı yukarıya,yeter artık 180...
    yok dostum bu tahtacıya bir eşek aşması lazım bak o zaman nasıl da zıp zıp zıplıyor
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Bugünkü kazançlarının hepsini geri verdi yine, 187.40 gördü şimdi 184, ne olacak bunun hali.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    yok dostum bu tahtacıya bir eşek aşması lazım bak o zaman nasıl da zıp zıp zıplıyor
    sn mercek2 yapacak birşeyimiz yok.canım nezaman isterse havasında...tahtacı zannediyor ki,170 ortalamadan 185 e çıktım ,satın buralardan.aptalın kafası basmıyor,ne yapsın yatırımcı buralardan satıp,ne alsın.tüm hisseler bu aptaldan daha fazla prim yaptı.

4. Hisse 40 gündür gün içinde gürdüğü en yüksek değerinden kapatmayı beceremiyor, hep daha düşükten kapatmış, bugün de 41. kere olacak.
    41 kere maşallah, istikrar böyle olur işte, şu çubuklra bak, hep kılçıklı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku

Hisse 40 gündür gün içinde gürdüğü en yüksek değerinden kapatmayı beceremiyor, hep daha düşükten kapatmış, bugün de 41. kere olacak.
    41 kere maşallah, istikrar böyle olur işte, şu çubuklra bak, hep kılçıklı.
    kılçıkları bogazında kalsın da öksürsün dursun
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Sani kıpırdıyor gibi, geri geleyim mi?

7. TL den kaçış hızlanarak süreceği görünüyor. Döviz, altın ,emlak , her türlü mal ve emtia tarihi zirvelerinde.. Borsa da kar realizasyonu beklentilerine rağmen kimse hisselerini satmak istemiyor. Sadece egegübre özelinde değil bütün karlı ve gerçek ederinin altında işlem gören hisseler tek kelepir değer.. Hisseni satıp ne alacaksın bu koşullarda ..Gelelim egegübreye, 10 milyon sermaye var, sınırsız miktarda para ve sadece 3-5 milyoncuk hisse...Beklesin tahtacı bakalım satıcı bulabilecek mi...

8.  Alıntı Originally Posted by Kartalbey Yazıyı Oku
    Dün Bank of Amerika 20 bin almıştı bugün 14 bin alışta. Ben bu kağıdı 2001 ile 2009 yılları arasında daha önce taşımıştım. Yeniden 2016 da aldım ve taşımaya devam ediyorum. Bu hissede hiç bir yabancı görmemiştim daha önceleri. Böyle bir sığ tahtada ne yapacak adamlar ? İstedğin zaman satamaz istediğin zaman alamazsın. Benim kişisel fikrim patronun bank of üzerinden alım satıp yapması. Bu bank of üzerinden istediğniz gibi tahtaları bozabiliyorsunuz. Sonuçta yabancı olduğu için bir yaptırımı olmuyor.

https://resmin.net/image/e076dc12-db...abc1dfa8.bRkyP
    Güzel tespit tşk.

Sayfa 91/729 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •