Onemli Gunler Banner
Sayfa 912/1023 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by kakkala Yazıyı Oku
    Türkiyenin en buyuk dünyanın sayılı inşaat şirketlerinden Rönesans İnşaat (sahibi türkiyenin en zengin 3.kişisidir) bile antalyadaki avm inşaatını yarım bırakıp kapattı şantiyeyi dolar kuru yüzünden. Faiz artsa en azından bir fiyat istikrarı gelebilir. Bu aşamada bir hafta sonra doların 5 olmayacağı belli değilken hangi çılgın iş yapar
    Seçimlerden sonra TOPU dikecek ik 4 ün içinde olduğu söyleniyor erken havlu atmış.

2. Eyvah, Türkiye IMF'ye gidecek cümlesi söylendi!
    Gelişmekte Olan Piyasalar beklenmeyen ve önlenemeyen Dolar Endeksi'nin yükselişi ile sarsılıyor. Arjantin'in pezoya saldırıyı önleyemeyerek IMF'ye kredi için başvurması sonrasında, [...]

http://www.paraanaliz.com/2018/ekono...oylendi-23300/

BDDK'dan``"döviz mevduatlarına el koyma`` açıklaması
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, döviz mevduatları hakkında açıklamada bulundu.
    Sabah Gazetesine konuşan BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, hükümetin döviz mevduatlarına el koyma dedikodusunun abesle iştigal olduğunu söyledi.
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...klamasi/205578

Ahanda şimdi endişe duymaya başlayın ateş bacayı sarmış aksi olsa konuşmazlardı.

Döviz mevduatlarına el koyma diye birşey söz konusu olmaz .. Evet ortam kötü sıkıntı çok ama boyle birşey olma ihtimali %1

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Seçimlerden sonra TOPU dikecek ik 4 ün içinde olduğu söyleniyor erken havlu atmış.
    4 şirket denmişti.Avm leri olan rönesans mış demek ki.Şimdi holdingi enerjisi olanı da bulduk sayılır, o da zorlu bence.Frank sinatra şarkıları ile ilişkili olan my konsepti nedeniyle sinatranın myway şarkısına istinaden falan ağaoğlu diyorum.Sonuncu ankaradaki buluşma yeri ile ilgili olanı da seçimden sonra öğreniriz.

6. Selam.. Arkadaşlar şu kartal resmini nereden bulurum ?

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    BDDK'dan``"döviz mevduatlarına el koyma`` açıklaması
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, döviz mevduatları hakkında açıklamada bulundu.
    Sabah Gazetesine konuşan BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, hükümetin döviz mevduatlarına el koyma dedikodusunun abesle iştigal olduğunu söyledi.
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...klamasi/205578

Ahanda şimdi endişe duymaya başlayın ateş bacayı sarmış aksi olsa konuşmazlardı.
    Talimat verdim bankama sabah 9 da. Yarın 13:30 gelin dediler bakalım fizikiye geçiyoruz hayırlısıyla.

Bahçeme derin bir kuyu kazdırdım bahçıvana.

Kudüs mitinginden bir gün sonra Ceyhan'dan İsrail Rejimi'ne petrol sevkiyatı
    Yenikapı'da cuma günü düzenlenen Kudüs mitinginden 1 gün sonra Ceyhan'dan Siyonist İsrail Rejimi'ne petrol sevkiyatında bulunulduğu belirtildi.

Niye din aptalları kolayına keklemenin en büyük silahıdır denir !...

Sayfa 912/1023 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •