Sayfa 913/1003 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Karşılıksız çek tutarı bir önceki aya göre iki katına çıktı.!!!!

TCMB EVDS sisteminde yayımlanan Takasbank verilerine göre karşılıksız çek adedi 7 bin 153'ten 15 bin 153'e çıkarken karşılıksız çek tutarı da 2,26 milyar TL'den 5,28 milyar TL'ye yükseldi. Böylelikle karşılıksız çek adedi Haziran 2021'den bu yana en yüksek seviyesini gördü.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Dövizi baskılayan ekonomi yönetiminden dövizi baskılamıyorMUŞ gibi görünen ekonomi yönetimine..

---------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

3. Çalışma Bakanını dinliyorum. Dinledikçe yerin dibine girdim. Ben ne ara bu kadar Namkör olmuşum.
    Meğer reel anlamda zenginlesmisim. Farkına varamamişım pis muhalifler yüzünden.

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Dövizi baskılayan ekonomi yönetiminden dövizi baskılamıyorMUŞ gibi görünen ekonomi yönetimine..

---------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    Aynen hocam baskılamıyorMIŞ gibi yapıyorlar aslında müthiş baskı var şu an yine en ucuz dolar kaldı 26 ne ki olması gereken 35 -40 TL. baskılarsan patlaması daha şiddetli olur yıl sonu o patlama gerçekleşecek.

Merkez 102 ton satış yaptı

Dünya Altın Konseyi verilerine göre Merkez Bankası, 2023'ün ikinci çeyreğinde 132 ton altın satmış oldu. Merkez böylece ilk 6 ayda 102 ton ile dünyanın açık ara en fazla net altın satışı yapan merkez bankası oldu. İç pazarda ise vatandaşın altın para ve külçe alımları 98.1 ton ile rekor kırdı.

01/08/2023 13:38

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    TTNet yalın internet
    12mbs hız ilk 12 ay 157
    son 12 ay175 teklif ediyor TTNet

.mevcut hız 12 mbs 102.90 4.5 ay var daha bitmesine
    Kabul edeyim mi?
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hemen kap bi daha bulamazsın
    Cokmu zam gelicek başkan
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    %70 e kadar yolu var
    TTNet internete fena çakmış 100 MB 424 lira olmuş.

Dedik geçirirler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iltica talebini duyuran genç kabin memuru şu ifadeleri kullandı:
    "Hepinize merhaba, an itibarıyla Türkiye’deki 27yıllık hayatımı sonlandırıyorum. Ve iltica etmek için Hollanda topraklarına girmiş bulunmaktayım. Hayatım boyunca yaşamak istediğim bizi büyüten hep yanımızda olan devlete sığınmak adına buradayım. Gerek Türkiye’deki şartlar gerekse mevcut düzen, mülteciler, mafyalar, fırsatçılar, ve artık orada insanların sokakta yürürken bile öldürüldüğü ülkede yaşamayı kabul etmiyorum ve istemiyorum’ ifadelerini kullandı."

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/p...ti-692394h.htm

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

8. Eskiden devalüasyon bile '' kaliteli '' yapılırdı. Bir anda yapıştırırlardı. Tüm fiyatlamalar da bir kez değişir devam ederdi. Şimdi ; her hafta ya da her ay 10 kuruş - 30 kuruş deve yaparak fırsatçıları bu devenin hörgücüne oturtuyorlar. otobüs biletleri 10 günde bir yenileniyor. marketlerde fiyatlar haftalık, sebze deseniz her hafta 1,5 liralık mazot zammını 2 kat olarak yansıtıyor.

Tüm bunların tesadüf olduğunu düşünmek saflıktır. İktidar bilerek- isteyerek özellikle yapıyor. Amaç belli. Kafayı kuma gömenler suya sabuna dokunmayanlar var. Bir de koltukları pahalı olanlar. Oysa şimdi koltuğun gücüyle mutlu gibisin ama koltuğunu çektiklerinde sokak kedileri gibi mama arayacaksın.

bazıları da elindeki araba- ev- arsa - manita değerlendi diye seviniyor. Bilmiyor ki garibim hiç biri senin değil. Sadece emanetçisin sen. Taşırken kullanırsın , hepsi o kadar.

Sayfa 913/1003 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •