Sayfa 918/1000 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Albayrak: Vaşington’da, hazine bakanı steve mnuchin ve kıdemli başdanışman jared kushner ile, işbirliğimizi artırmaya yönelik adımları görüştüğümüz toplantılar sırasında, abd başkanı sayın donald trump tarafından kabul edildik, cumhurbaşkanımızın selam ve mesajlarını ilettik.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bu darbe gününü hatırlarsanız, rte telefondan görüntülü bağlandığında arkadan başkomutanım de başkomutanım de diye birisi sessizce talimat veriyordu o da ondan sonra başkomutanım ben falan demişti.....
    Şimdik bir promterdır gidiyor, önlerinde ekran çatır çatır okuyorlar. Bu promterları elbette kendileri hazırlamıyor, profesyonel sosyologlar hazırlıyor, abd de eğitim görmüş vs...
    Zaten Berat bunu slaytlar eşliğinde iyice show haline dönüştürdü o bir üst levele çıktı.

Şimdik bilirsiniz önlerinde promter olmadığında çok ağır biçimde bocalıyorlar, alakasız şeyler söylüyorlar, hiç söylenmemesi gereken şeyleri söylüyorlar.

Hani bazen unutuyor ya ben öyle demedim hiç bi zamanda demedim aslında dedi... ha işte o promterda başkaları tarafından hazırlandığı için o dediğini gerçekten hatırlamıyor. Yani onu ona aslında başkaları konuşturtuyor...
    Devlet bahçeli de aynı şekilde. İki güruh aynı şekilde profesyonel biçimde yönetiliyor, piyon olarak kullanılıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak: Vaşington’da, hazine bakanı steve mnuchin ve kıdemli başdanışman jared kushner ile, işbirliğimizi artırmaya yönelik adımları görüştüğümüz toplantılar sırasında, abd başkanı sayın donald trump tarafından kabul edildik, cumhurbaşkanımızın selam ve mesajlarını ilettik.
    Bu işte tarafsız kalamazsın. Kalabilmen için ekonomik ve askeri bağımsızlığın olması lazım.... o da yok... hen ayranım dökülmesin hem diğeri olmuyor... biz batı ve abd sermayesine ihtiyaç duyan ekonomiye sahibiz, bütün dünya öyle daha doğrusu. O yüzden göz göre göre rusyayla iş birliğine gidip ülkeye ambargo yedirip çok büyük bir ekonomik krizin altına girmek aptallıktan başka bişey değil...

Belediyeden maaş alan AKP’li başkan istifa etti.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...-etti-4438804/

Böyle olanların,rüşvet yiyenler,yolsuzluk yapanlara haram zıkkım olsun.

Bu MÜSLÜMANLIK diyenlerede yazzıklar olsun.

Bunlar gibilerden dolayı dinde uyanma yaşadım.

Mundar olmuş?Kim yaptı.

Sana demokrasi bana diktatör.

Sana Anayasa Bana Nah baba yasa

akp için Anayasa yasal

Bana olunca Yasak

her kurumu duman ettiniz güvenilmez oldu akp memurları iş başında.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

DENİZLİ’nin Acıpayam ilçesinde, öğrencileri taşıyan tur otobüsü kontrolden çıkıp devrildi. Kazada, 22’si öğrenci, 34 kişi yaralandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Kap :

CLEBI.E Pay Başına Brüt Temettü: 5,3 TL Teorik Fiyat: 61,200 TL

SODSN.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,9423512 TL Teorik Fiyat: 6,958 TL

VAKKO.E Pay Başına Brüt Temettü:
    0,1460411 TL Teorik Fiyat: 2,894 TL

Milli Piyango dün akşam düzenlediği On Numara çekilişi tartışma yarattı.

Büyük ikramiyeyi kazanan 12 kişiden 8’inin aynı ilçeden olması dikkat çekti.

Milli Piyango’nun düzenlediği On Numara’nın dün akşamki çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan 12 kişinin 8’inin Bursa’nın Karacabey ilçesinden olması dikkati çekti.

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından durum sosyal medyada tartışmalara yol açarken, diğer talihlilerin ise kuponlarını Adana’nın Yüreğir, İstanbul’un Kadıköy, Bahçelievler ve Fatih ilçelerinden yatırdığı belirlendi.Öte yandan konuya ilişkin Milli Piyango’dan resmi bir açıklama yapılmadı.

Bu haftanın büyük ikramiyesi ise 28 bin 127,25 TL.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/o...si-230643h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 918/1000 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •