Sayfa 92/156 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1242 madde; 729 - 736 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    spk bedelliyi onaylamamış
    Bedelli onaylanmadı.niye diyorsun bizim menkul değerler in bu işi yapmasına izin çıkmadı
    O olmazsa başkası olur

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    OLAYIN ÖZETİ OKUYUN. .Arkadaşlar merabalar Olay şu Bizim menkul kıymetlr A.ş diye bir aracı kurum var vu aracı kurum bedelli talebiyle oluşacak 9mn liralık rüçhanların halka satışıyla ilgili olan talep reddedilmiş. Yani ne hisseyle nede bölünmeyle alakası var saçma sapan bir aracı kurumla alakası var. Ayrıca bu mesajdan bölünmenin yüksek ihtimalle onaylanacağını görebilirsiniz. Çünkü “sermaye artırılacağı nedeniyle “ diye bir ibare var. Tabi anlamak isteyen zaten anlamıştır ama algıcı tayfa iş başında

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Şirketler bedelli için aracı kurumla anlaşır o aracı kurumda bedelli için izahname hazırlar spk ya başvurulur buradada prosedür aynı ve spk nın iptal ettiği şirketin bedelli başvurusu ve izahnamedir.şirket yarın toplanır yeni bir bedelli kararı alıp spk ya başvurur o ayrı ama spk şirketin bu başvurusunu red etmiştir.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kap : Sermaye Piyasası Kurulunun 30.09.2020 tarih ve 2020/61 sayılı bülteninde yer alan açıklamaya göre;

"Bizim Menkul Değerler A.Ş.'nin 02.09.2020 tarihli başvurusu ile Taze Kuru Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 10.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 1.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin mevcut ortakların yeni pay alma hakları kısıtlanmaksızın, tamamı nakden karşılanmak üzere %900 oranında artırılarak 10.000.000 TL'ye artırılması nedeniyle ihraç ve halka arz edilecek 9.000.000 TL nominal değerli paylara ilişkin izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun Kurulumuzca onaylanması talebinin olumsuz karşılanmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Sermaye artışı ile ilgili başvurunun SPK tarafından onaylanmaması

kocaman başlık yazmışlar okusanıza

SPK tarafından onaylanmadı diyor. Burdaki kendiniz açıkgöz sanana borsa simsarları milleti kekliyor.

6. Bu hisseye bulaşan yanar kardeşim, aklinizi başına toplayın, paranız çok ise çoluk çocuğunuza yemek söyleyin, son pişmanlık fayda etmez.

7.  Alıntı Originally Posted by Nefbote Yazıyı Oku
    Sermaye artışı ile ilgili başvurunun SPK tarafından onaylanmaması

kocaman başlık yazmışlar okusanıza

SPK tarafından onaylanmadı diyor. Burdaki kendiniz açıkgöz sanana borsa simsarları milleti kekliyor.
    Yaa çok biliyorsanız bana red yiyen hissenin kap başlığını gösterin bir de bunun kap başlığını gösterin, bekliyorum.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Yaa çok biliyorsanız bana red yiyen hissenin kap başlığını gösterin bir de bunun kap başlığını gösterin, bekliyorum.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/877580

Sayfa 92/156 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •