Sayfa 92/560 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 4475 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynayacağı Maccabi FOX (Turkish Airlines Euroleague - 20 Mart Salı 20:45) maçının bilet satışı devam ediyor.

Maccabi FOX Maçı Bilet fiyatları (Mobilet hizmet bedeli dahil):

Saha içi A-D-G sırası 1000 TL yemek dahil (kombineler dolayısıyla tükenmiştir)
    Saha içi B-E-H sıraları 900 TL yemek dahil
    Saha içi C-F-J sıraları 850 TL yemek dahil
    346 (Açık Loca): 300 TL yemek dahil
    Sky Lounge: 195 TL
    Kat 1 – 220 TL(kombineler dolayısıyla tükenmiştir)
    Kat 2 – 140 TL(kombineler dolayısıyla tükenmiştir)
    Kat 3 – 110 TL(kombineler dolayısıyla tükenmiştir)
    Kat 4 – 100 TL(kombineler dolayısıyla tükenmiştir)
    Kat 5 – 70 TL
    Kat 6 – 55 TL
    Kat 7 – 50 TL

Önemli Not: Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı’nın Turkish Airlines Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarının biletleri artık Mobilet üzerinden satılıyor. Mobilet, iOS ve Android uygulamalarının yanı sıra mobilet.com üzerinden hizmet sunmaktadır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    buna katılmıyorum helede cska maçı tamaen şansa kaybettiğimiz bir maçtı
    alex hakeme penaltımı verme dedi hakem bir tane penaltı verse iş bitmişti
    Başkanım bugun bir yazarda bu konudan bahsetmiş , adam Alex cska ve gs macı öncesi geldi ve gs macı bitince geri gitti bu manidar degil mi diyor .. Bu Alı Koç’un propagandası oldu ve en uygun zaman gs maciydi yapıldı . Ben olsam bu işi bu hafta yapmazdım ama Alı Koç’da bunu seçim icin yatırım yaptı. Ali Koç’un buna ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum ama zamansız olduğu fikrindeyim . Seçim konusuna gelince Aziz başkan çok emek verdi herseyi yaptı Fenerbahçe icin ama bu seçimde gorevini Alı Koç ‘a bırakmalı .. Alı Koç ile bir seçim yarışına girerek ortamın gerilmesine izin vermemeli. Artık değişim olmalı Alı Koç gelmeli.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

umarım bırakır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ali Koç: Derbiyi istemediğimiz bir sonuçla tamamlayarak şampiyonluk yolunda bir fırsatı teptik. Ama daha çok maç var, umudumuzu koruyoruz. Fenerbahçe'nin olduğu her yerde umut vardır. Son dakikaya kadar umudumuzu korumalı ve takımımıza destek olmalıyız.

Ali Koç: Bizden sırf seçim kazanmak için vaat edilmiş projeler beklemeyin lütfen!

Bizim tek bir projemiz var. Fenerbahçe'yi şahlandırarak ait olduğu yere getirmek!

Ali Koç: Mali durumumuz için seferberlik ilan edeceğiz. Benim tarzım ve üslubum olmamasına karşın, açıklamak zorundayım.

4 Haziran'da ilk iş, kulübün kasasına hatırı sayılır bir sermaye girdisi yapmak için işlemleri başlatacağız. Bu işlemler 45-60 gün süre alacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ali Koç: Fenerbahçemizin artık popülist söylemlere kaybedecek vaktinin kalmadığını burada açıkça ifade etmek istiyorum. Mali anlamda kontrollü olmalıyız, gerçekçi olmak zorundayız. Her sene şampiyonlukların 1 numaralı adayı olacağız, bunu size temin ediyorum.

Ali Koç: Ödediğimiz faizler, borç sarmalı, artık taşınamaz noktaya gelmiştir. Borç stoğumuzu yeniden yapılandırarak, borcumuzu, ödenen faizi çok daha sağlıklı hale getireceğiz. Kulübün borç yapısını sağlıklı bir özel sektör şirket yapısına getirebilmeliyiz.

Ali Koç: 2015 kongresinde, Fenerbahçe'nin gelecekteki başkan adayı olarak gösterilmekten şeref duydum. Ancak sonrasında sadece aday olmamla birlikte böyle iftiralarla karşı karşıya kalıyorum. Bu gelişmeler beni ve arkadaşlarımı kamçılıyor, daha fazla çalışmaya itiyor.

Ali koc un mali durumu düzeltebileceğine inanıyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,759
    kazanma ihtimali zero.....
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    kazanma ihtimali zero.....
    Aziz istemezse fener de bu halt değişmez bence. Adam kadro yapmistir. Ayarlanmıştır

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 92/560 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •