Sayfa 921/1000 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. ovale girmeden önce misafirleri bir odada bekletirler belli bir süre için. orada illüzyonik tetikleyici bir resim tablosu vardır. stratejilerine planlarına göre farklı kimyasallar odaya pompalanır , olay çok ciddi ise 3 majisyenden el almış büyücüler bile odaya girebilir... kişiler efsunlanır bir şekilde yani. o etki altında bazı belgeler de imzalanabilir , sözler verilebilir kişinin iradesi 404 not found durumunda iken... tabii her misafire böyle bir ayar çekilmez... o günün şartlarında ne gerekli ise o yapılır.... yani beyazın sarayı içinde nice sırlar barındırır....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

*albayrak, abd'de yabancı yatırımcılarla görüştü: Seçimsiz dönemin avantaj olduğunu dile getiren çok oldu-cnn türk

*albayrak: Istanbul seçimleri tekrarlansa biile yatırım konusunda bir fark yaratmaz-cnn türk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ysk seçimlerin yenileneceği keskin'de verilen mazbatayı iptal etti-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*albayrak: (abd'de yatırımcılarla buluşma) türkiye'de yatırım yapanları mutlu edecek ortam oluşturacağız-apara

Albayrak: (seçim) kurumlar piyasa kuralları dışında işlem yapmadı-ahaber

albayrak: ımf toplantılarında kota reformunu ele aldık-ntv

albayrak: Kıdem tazminatında tüm paydaşların mutlu olacağı bir formül üreteceğiz-ntv

Albayrak: Abd'li yetkililerle çeliğe ek vergi ve halk bankası konularında görüşüldü-bloomberg ht

7. O mahur beste çalar Müjganla ben sarmaş dolaş ağlaşırdık diyemedik vesselam,
    emme o Fetö'nün kıymetlisi oldu Asyabank'dan milyonları götürdü reyizin kıymetlisi oldu Tv'lerin vazgeçilmezi oldu şimdi de böyle el üstünde tutuluyor! Can Ataklı bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyor..
    İşte son örnek Nagehan Alçı olayı.
    Seçimden sonra, "İmamoğlu'nun hakkı yenmemeli" diye yazdı diye; bu kadın yazar bir anda CHP'lilerin gözdesi oluverdi. İstanbul İl Başkam'ndan yöneticilere. Genel Merkez'e kadar şimdi hepsi Nagehan Alçı'ya toz kondurmuyor, fırsat buldukça arayıp bilgi aktarıyorlar.
    Bu kadın yazar bundan aldığı cesaretle Ekrem İmamoğlu'na akıl vermeye kalktı ve "Galatasaray maçına gitme" diye parmak salladı.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...ekler-4437908/

8. eurusd , gbptry , nzdusd v.b. döviz çiftlerinde para kazanabildin de servet yaptın da , sıra kripto paralarda trade yapmaya geldi öyle mi ? şekilin şurdan ... kaybedenler klübü.....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 921/1000 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •