Sayfa 928/1002 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Rezervlerde EKSİ -58milyar dolar açık var

1.5 milyar dolar geldi diye seviniyor APTALLAR

Game Over

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,191
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    15 yıl önce de güney sınırlarımızdaki mayınları temizlemek karışıklığında kullanım hakkını İsrail 'e verecek olmuştuk.
    Buna ilave Kıbrısıda vermeye kalkmıştık...Eğerki Suriye sınırını CHP iptal kararı için mahkemeye gitmeseydi şu an orası İsrailindi,devamlı CHP üstüne gitmek ondandır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,191
     Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Rezervlerde EKSİ -58milyar dolar açık var

1.5 milyar dolar geldi diye seviniyor APTALLAR

Game Over
    ...Yaşasın Katar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    arkadaşlar evvelsi gün test yaptırdım... nurtopu gibi bir covidliniz var artık...
    çalıştığım yerde bir vardiyada 700 kişi çalışıyor.... sürekli gündüz çalışırdım... 1hafta gece çalışması yapılacak dediler.... başladığımın ilk günü kapmışım mikrobu... gündüz uyumak için uyku hapı almıştım... etkisi 24 saat geçmiyor.... akşamı tekrar işe gittim... vücudumda hafif bir ateş... kırgınlık... uyku ilacının etkisi ile birleşmiş... ben hala ilaç yapıyor sanıyorum... o şekilde sabaha kadar 12 saat çalıştım... ertesi sabah eve geldim ve yattım... kalktım hala minik bir ateş... ateşi ölçüyorum 36.5 gösteriyor.... o zaman anladım bu lanet mikrobun bulaştığını
    işe gitmedim.... test yaptırayım dedim.. gece çalışmayıp uykusuz kalmasaydım bende etki bile göstermezdi ve gelene geçene bulaştırırdım.... normal şartlarda grip nezle soğuk algınlığı vs olmam.... 2015 de domuz gribine yakalanmış... o zamanda 3 gün uykusuz kalmıştım.... yine uykusuzken yakalanmıştım... tabii vücut ilk kez bir mikropla karşılaşınca sağlam bir kapışma olmuştu... 1 gün boyunca cayır cayır yanmıştım.... anladığım kadarı DOMUZ gribi corona ile akraba olmalı... onunla karşılaştırdığımda CORONA yı anlamadım bile.... test yaptırdıktan sonra corona nın c si kalmadı.... ama el mecbur 10 gün evde hapisim
    olan eşim ve çocuğa oldu... onlar salya sümük....
    10 gün karantina bitsin de kan vereyim... antikorlu kan ın alasını görsünler
    Size ve ailenize acil şifalar dilerim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Buna ilave Kıbrısıda vermeye kalkmıştık...Eğerki Suriye sınırını CHP iptal kararı için mahkemeye gitmeseydi şu an orası İsrailindi,devamlı CHP üstüne gitmek ondandır.
    Bunlar hep unutuluyor balık hafızalılar tarafından maalesef. Daha geçen haziranda bunlardan biri “Darbeci Kemalist zihniyeti ortadan kaldırmak için FETÖ ile ittifak yaptık" itirafında bulunmuştu.

Bu bir suç itirafı, hem de ağır bir suç, ama harekete geçen bir savcı var mı?

https://www.birgun.net/haber/feto-il...fa-etti-304212

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yabancı 7 milyar dolar bozdurdu, yerli 5,5 milyar dolar aldı

Ekonomi yönetiminin değişimi sonrasındaki iki haftada yabancıların hisse, tahvil ve swap kanalından Türkiye'ye girişleri 7 milyar doları aşarken, yerliler bu dönemde de TL'yi tercih etmeyip 5,5 milyar dolarlık döviz ve altın aldı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...-aldi-6143265/

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bunlar hep unutuluyor balık hafızalılar tarafından maalesef. Daha geçen haziranda bunlardan biri Darbeci Kemalist zihniyeti ortadan kaldırmak için FETÖ ile ittifak yaptık" itirafında bulunmuştu.

Bu bir suç itirafı, hem de ağır bir suç, ama harekete geçen bir savcı var mı?
    Ben belki 30 sene var, hobi olarak spritualizm okudum.

Yurekten inandigim bir konudur, hic kimse, yaptiklarinin bire bir karsiligini gormeden, bu alemden gidemez.

Can veremez.

Bu savci ve hakimler de bir gun, bu yaptiklarinin karsiligini gorecekler, eminim.

Kur'an da ayet var, sunu sunu yaparsaniz, daha cok gelirsiniz mealinde.

Inanir inanmaz.

60'li yaslarda olanlar, surdurdukleri yasam sureleri icinde,kimi asagiladilarsa, aynini yasadiklarini bizzat tesbit ederler.

Tek tesellim bu.

8. Ons altin 1.812.30 USD ( 31.1 gram saf altin.)

Sayfa 928/1002 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •