Sayfa 929/1001 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanı Soylu, Van'da bir keşif uçağının kırıma uğradığını bildirdi.
    Soylu: "Ekiplerimiz 2'si pilot olmak üzere kahraman 7 evladımızı kaybettiğimizi bize bildirdiler"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Milli Eğitim Bakanlığınca LGS kapsamında 20 Haziran'da yapılan merkezi sınavın sonuçları "meb.gov.tr" adresinden açıklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

LGS kapsamındaki merkezi sınavda 42 farklı ilden 181 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Hazine ve Maliye Bakanlığı: Merkezi Yönetim bütçe dengesi Haziran'da 19,37 milyar TL açık, faiz dışı dengesi 13,07 milyar TL açık verdi

Bill Gates, Elon Musk, Joe Biden, Barack Obama ve diğer birçok tanınmış ismin Twitter hesabının hacklendiği bildirildi.

Twitter, çarşamba gününün ilk saatlerine geniş çaplı bir siber dolandırıcılık iddialarıyla girdi. Aralarında Elon Musk, Kanye West ve Kim Kardashian'ın resmi hesabının da bulunduğu çok sayıda onaylanmış hesap bilgisayar korsanlarınca ele geçirildi.

Siber saldırının kripto para dolandırıcılığını amaçladığı düşünülüyor. Ele geçirilen hesaplardan yapılan ve çoğu hızla silinen paylaşımlarda belli bir bitcoin hesabına 1000 dolar gönderilmesi karşılığında 2 bin dolar kazanılacağı belirtiliyor.

Twitter açıklamasında, "Biz bu sorun üzerinde çalışırken tweet atamıyor ya da şifrenizi sıfırlayamıyor olabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Sabah saatlerinde Twitter'dan konuyla ilgili yapılan açıklama ise şu şöyle:

"Koordineli bir şekilde yapılan saldırılarda sosyal mühendislik yöntemiyle hedef doğrudan şirketin iç sistemlerine erişim hakkı bulunan Twitter çalışanları oldu. Bu erişimi almalarıyla birlikte bazı doğrulanmış hesapların kontrolünü ele geçirdiler. Bunun dışında hangi amaçla bu sızıntıyı yaptıklarını inceliyoruz. Olayı fark eder etmez söz konusu hesapları kilitledik ve saldırganların tweet'lerini kaldırdık."

Twitter'in kurucu CEO'su Jack Dorsey ise, birkaç saat süren paylaşım kısıtlamasının ardından kişisel hesabından bir paylaşımda bulundu.

Dorsey, paylaşımında "Twitter'da bizim için zor bir gün. Bundan dolayı kötü hissediyoruz. (Sorunu) teşhis ediyoruz ve tam anlamıyla ne olduğunu kesin olarak anladığımızda paylaşabildiğimiz her şeyi paylaşacağız" ifadelerini kullandı.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Çok erken olmuş keşif hakikaten, ayrıca bilirkişi heyetine benzer bir şey göremedim ben, trene bakanlar heyeti var orada!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 929/1001 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •