Sayfa 93/154 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 737 - 744 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ne olur ne olmaz ben yazayım buraya tavan 2.95

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Gedik alıyor bakalım likidite sağlayıcısı. Kağıdı piyasaya çıkartmak istiyorsa yukarılara çekmesi lazım

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. Bende satacaktım aslında ama işe güce bakmaktan tahtaya bakmamıştım. İyikide bakmamışım. Bekleyelim biraz bakalım

4. Baddog abi herhalde gaza geldin benim kim olduğumu unuttun.Bak burada iyi niyetli olmayan birilerinin ekmeğine yağ sürüyorsun.Ben seni aklımın erdiğince uyarayım sen yine kafana göre takılmaya devam et.O bahsettiğin dümenleri çeviren Raif bey değil.Zaten yatırımcı dümene Raif bey geçtikten sonra biraz nefes aldı.Dümeni çevirenin durumu zaten biraz gazete mecmua okuyorsan iyi değil.O kişinin de bu şirketle zerre bağı artık yok.Çünkü hepiniz ayakta uyuyorsunuz.Biraz dersinize iyi çalışın.

Bu topiclerde çantacıların yancıları var.Bastılar malı aşağı akılları sıra aşağıdan ucuza toplayacaklardı.Ama bilmiyorlarki patronun amca tecrübesi onların alayına yeter.Ucuza malı toplayacaklardı yıl sonu değerleme ile de pazarlayacaklardı ama patron hepsini ters köşe yaptı bütün karın ağrıları bu.

Ben bilerek çok fazla konuşmuyorum gerek yok çünkü.Orada ortakların daha yeni 3,15 maliyetle mal aldıkları yabancının 3,07 maliyetle mal aldığı yerde insanları 2,20 lerde panikletmeye kalkışanlar tek kelime ile iyi niyetli değil.Ben bunu bilir bunu söylerim.Bize 3 yılda aldığımız temettüler yeter.Açıkçası hisse fiyatı pekte bizim için önemli değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Bazılarının dediği gibi kağıt üzerinde olsun sanal olsun veya olmasın. Bu kadar kardaki artışa bir tavan olmalıydı hisse. Büyük bir oyun dönüyor olabilir.

6. İki gözümün gazına geldik
    2.46 maliyetli 30 bin lotu sattık
    Hayırlısı

Kılavuzu Raif olanın burnu pislikten kurtulmaz..

Düzenbaz Raif ve tayfası Nisan 2018 tarihinde kelepir gördükleri şirketin aktifindeki hisselere 3,15 fiyattan çöktüler.
    ******ların evdeki hesabı çarşıya uymadı.

Hisseler bugün TL bazında %20 dolar bazında %50 daha ucuz .
    Niye bu sefer kendileri almıyorlar da şirkete aldırıyorlar?
    Çünkü o günden bugüne şirket milyarlarca lira değer yitirdi.
    Kasa her zaman kazanır.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Baddog abi herhalde gaza geldin benim kim olduğumu unuttun.Bak burada iyi niyetli olmayan birilerinin ekmeğine yağ sürüyorsun.Ben seni aklımın erdiğince uyarayım sen yine kafana göre takılmaya devam et.O bahsettiğin dümenleri çeviren Raif bey değil.Zaten yatırımcı dümene Raif bey geçtikten sonra biraz nefes aldı.Dümeni çevirenin durumu zaten biraz gazete mecmua okuyorsan iyi değil.O kişinin de bu şirketle zerre bağı artık yok.Çünkü hepiniz ayakta uyuyorsunuz.Biraz dersinize iyi çalışın.

Bu topiclerde çantacıların yancıları var.Bastılar malı aşağı akılları sıra aşağıdan ucuza toplayacaklardı.Ama bilmiyorlarki patronun amca tecrübesi onların alayına yeter.Ucuza malı toplayacaklardı yıl sonu değerleme ile de pazarlayacaklardı ama patron hepsini ters köşe yaptı bütün karın ağrıları bu.

Ben bilerek çok fazla konuşmuyorum gerek yok çünkü.Orada ortakların daha yeni 3,15 maliyetle mal aldıkları yabancının 3,07 maliyetle mal aldığı yerde insanları 2,20 lerde panikletmeye kalkışanlar tek kelime ile iyi niyetli değil.Ben bunu bilir bunu söylerim.Bize 3 yılda aldığımız temettüler yeter.Açıkçası hisse fiyatı pekte bizim için önemli değil.

Seni seviyorum....

Unutmam mümkün değil...

Burda en dürüst insan sensin...sana kefilim ...canımsın....

Ben bunların hissesini...Aksu iplik...1990'ların başında aldım...

Akal tekstil...2000'li yıllara doğru aldım...

Aksu iplik...Akal tektil oldu...ikisinin içi boşaldı...ben bu iki hiisseyi 20 yıl taşıdım...

2000'li yıllardan sonra bunlar Ak-iş birleşti...borçlu borsa dışndan nasıl olurda birleşirsin...buna feto ***i gurubu izin verdi...borsa harici şirketten banane....800 dönüm gayrimenkul 15 milyon dolar bize yeterdi...yetmedi..çerkezköy...alaplı çalışan fabrikalar ...ilişkili yahudi yandaşlara iç edildi...boynerler ve merinosa...

Akal tekstilin arazileri sat sat bitmedi...bizden aldığı 10 kat ederine...

Cem boyner bugün yarın konkardato...

Şimdi bu köklerler...dedesinin babasının günahını ödeyecek...mehmet ali bebesi...

Akenerji...milyarlarca borç...

Akiş-...milyar tl borç...işler boka sardı...dahada saracak..

Faiz...köklerin kullandığı faiz..en az...% 45...%50...bu faizle bu borçlar nasıl ödeyecek...

bankanın bana verdiği mevduat faizi...% 30...bitti bunlar..bitti..

Bugüne kadar sana olan sevgimdem...saygımdan yazmadım...ben bunların donunun rengini bilirim...sen iyi temiz dürüst insansın bunlardan uzak dur...

Bak göreceksin ne hale gelecek..bu haybeci rantçı alemciler...

Ak-enerji...ak-iş...Akmerkez..ortaklarını soyan soyguncular...

Hepimizin öcü alındı...yetmez...dahada isteriz...!!!!!!!

Sen olmasan ben bunlara hergün küfür hakaret edecemde...senin hatrına sabrettim..

Yaş itibarı ile muhakeme devresine girdim...benim değerlerimi çalan herkese dalacam...

Bundan kelli böyle...

Güzel kardeşim seni seviyorum..saygılar...sevgiler...

Sen bu şeytanlarla arama girme...!!!!!!

Sayfa 93/154 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •