Sayfa 93/561 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 4481 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    kazanma ihtimali zero.....
    Aziz Başkan Ali Koç ile bir yarışa girmeyip bu seçimde geri çekilmeli.. Şayet çekilmez ve değişiklik yaşanmazsa Fenerbahçe’nin hali harap olur .. Bunu Aziz Başkanın kötü olduğu icin söylemiyorum, sadece taraftarın & camianın bir beklentisi olduğundan yıllarını Fenerbahçe’ye adamış Aziz başkanın bırakıp yerini Alı Koç ‘a bırakması gerektiğine inanıyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    kazanma ihtimali zero.....
    çokta zero görmüyorum gerçek anlamda kulbün vizyonu ve geleceği oylanacak bu seçimde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

TFF , Aykut Kocaman , Aziz Yildirim ve Fenerbahcemizi disiplin kuruluna sevk etti

5. Bir aziz yıldırım iki bahçeli
    Bi bitmediler arkadaş

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TFF , Aykut Kocaman , Aziz Yildirim ve Fenerbahcemizi disiplin kuruluna sevk etti
    alıştık artık bi kerede penaltı çalamayan kırmızı çıkaramayan hakemi verseler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.000 in üstünde üye bilgilerini Ali Koç a vermis bu is oyada donüşür mü göreceğiz

Macabi macına çok kötü başladık

Sayfa 93/561 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •