Sayfa 951/1002 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bazı yerlerde bazı malların değeri parayla bile ölçülemiyor. Bu yalılarda, işin para kısmı sadece sembolik.

Nice köy ağaları var 100milyonlarca doları vardır belki ama Boğaz'da oturtmazlar. Yedirmezler. Öyle param var diye her istediğini de yapamıyor insan. Bağlantın olacak, çevren olacak. Birileri adamın olacak, sen de birilerinin adamı olacaksın vs vs

Aynı şekilde Opel Türkiye'ye değil de Peugeot'a satılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Parası neyse verelim dedik vermediler. Neden ki?
    Aynen abi bogazda Yali spekulatoruyum yedi yali 4 kotra 3 business jet im var
    Olay soyle
    Yalini satarken komsularina diyon onlarda komsularina oyle satiliyo gidiyo o esnada tabi
    Bu bilgi
    Koy agasi husmen aga ya ulasmaz
    Ulasamaz cunki husmen in avrat boyali karilarla konken oynamaaazzz
    O da yali yerine bilmemkacbin bas dawar daha alir portfoyune
    Davar iyidir
    Koy insani davara Baka baka . . . .
    Her neyse))))

2. Engin Özkoç
    @enginozkoc
    ·
    28d
    Erdoğan’ın çay atamasına şaşırmıyorum, onun millete hakaret etmesine şaşırmıyorum. O çayları alan insanlar beni şaşırtıyor.
    Machhiavelli, ''İktidara gelmek için her yol geçerlidir" der ama şöyle devam eder: ''Bir halk siyasal iktidarda bulunanların hırsızlığını, olumsuzluğunu sırf aynı görüşte diye görmezden geliyorsa onurunu yitirmiş demektir."

Devamında bir cümle daha söylemiş, onu yazmayacağım.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Abi hayatin altin manasindaki sozu su Bence:

Sen inanmaktan vazgectin diye
    Insanlar yalan soylemekten vazgecmezler

4. Sair charles boudalaire der ki
    Nerde degilsem orda daha mutlu olacakmisim gibi gelir
    Yukardaki tvitte ki sacmalamasyon ile beyinlere tecavuz eden zat ta buna benzer bisey yapmaya calisiyo bence
    Acaba o cayi almayaydik daha mi mutlu olurduk? Sorusunu sorar caya atliyan kitle kendi kendine

5. O herifin biografisine baktim
    Egitim hayati vs. o derece bi yuksek iq ya sahip olamayacagini gosteriyo muhterem zat in
    O repligi birileri yazmis
    Bunun Tvit hesabini da tasiyici Anne olarak kullanmislar

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Kaça kadar iner tahminen? Benim TA çok iyi değil. Tahmininiz varsa söyleyin de dolarların bir kısmını o fiyat gelince vatanına göndereyim.

4000 altı gelir mi ki?

ytd
    9 ay içinde 2600-2900 arası.

Parayı iyi idare ederek 3200-2600 arası açılacak longlar özel emeklilik sağlar.

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    9 ay içinde 2600-2900 arası.

Parayı iyi idare ederek 3200-2600 arası açılacak longlar özel emeklilik sağlar.
    Bunu yazıyorum bir kenara. Bu topikte fiyat ve zaman verenleri bir yere not almak moda. Gelsin de emekli olayım ya wallahi de emekliliği özledim.

8. Abi tavuk kanadı 50 TL, pahalı be ya...Tamam yem fiyatları uçmuş ama asgari ücretliye, emekliye göre hesap yapmak lazım.
    Bu iş Sn.cumartesi'nin dediği yere gidiyor, usul usul. 30 tavuk, 1 yerli ırk inek, bunların yemini üretecek bir bahçen olacak. 10 zeytin, 10 ceviz, 10 badem, ekşi elma, karışık bir meyve bahçesi oldumu, kurtartırsın kendini.

İlhami Işık
    @dunya20101
    ·
    39d
    Bir Hindistan sözü
    " köyde düşersen Annen kaldırır
    Şehirde düşersen kalkamazsın "
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 951/1002 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •