Sayfa 951/1002 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

EPGİS/Aktaş:
    -Yıl sonu için Brent tipi ham petrol için tahminimiz 75 USD civarında kapanış yapabileceği yönünde
    -Yurt içi akaryakıt fiyatlarında bu hafta tamamı Eşel Mobil sisteminden karşılanmak üzere motorinde tahmini 15-21 kuruş artış beklentimiz var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Vakıf Yatırım, ARCLK 40,35 TL hedef fiyat ile model portföyüne eklerken, VESTL'i güçlü performansı sonrasında portföyünden çıkardı. Vakıf Yatırım, Vestel Elektronik için 'al' önerisini 'tut' olarak güncelledi, hedef fiyat 27,15 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Şeker Yatırım, Vakıfbank için 'TUT' tavsiyesini korudu, hedef fiyat 5,80 TL

TÜİK:
    -Tarım dışı işsizlik oranı Kasım döneminde %14,8
    -Genç nüfusta işsizlik oranı Kasım döneminde %25,4
    -İşsiz sayısı Kasım döneminde 4,01 milyon
    -İşgücüne katılım oranı Kasım döneminde %49,3
    -İstihdam oranı Kasım döneminde %42,9

TÜİK: İşsizlik oranı Kasım döneminde %12,9

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin uzay çalışmalarını yapmak üzere uzaya gidecek astronot için Türkçe isim önerisinde bulundu: Cacabey' diyelim.

Sayfa 951/1002 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •