Sayfa 951/1000 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Y.Özdil'e bi haller oldu, diğer Sözcü yazarlarını kendine uydurmasını beklerken kendisi onlara uydu... Veli Saçılık'ın HDP vekilliğini destekledi CHP'de yuvalanmış HDP'li köstebeklerden Canan Kaftancıoğlu'nu kahraman ilan etdi bugün de Diyarbakır kayyumunun ne olduğunu yazmış ama Gültan Kışanak'ın ne olduğunu yazmamış..
    Haziran-2015'de "Keleş'e şarjör olmayalım." diye balyoz gibi inen bir adamın bugün bunları yazması! Yazık ki ne yazık.. HDP'li Kürtçülerin nüfusu belli hepsi firesiz CHP'ye oy verse ne olacak ki Yılmaz?.. Türk nüfusun oyunu gözardı eden hiçbir parti iktidar olamaz. Başınızı kuma gömmüşsünüz HDP işbirliğini çaktırmadan götürüyoruz sanıyorsunuz ama götünüz açıkta ahali görüyor bunları. Akapenin çok hevesli başladığı Açılımı neden bırakmak zorunda kaldığını bir türlü anlamadınız.. Sorsan hepsi de dibine kadar Atatürkçü! Yarın da SeyitRıza ŞeyhSait ve hempalarının Atatürk karşı çıktığı halde asıldığını kamuoyuna açıklarsınız Kürtçülerle aranızdaki son uzlaşmaz çelişkiyi de ortadan kaldırırsınız. Yeni Atatürk kitaplarını bekliyoruz milyon milyon satarsın artık!

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : PAGYO.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,046 TL Teorik Fiyat: 4,054 TL

PRKAB.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,0403629 TL Teorik Fiyat: 1,97 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yazılarınıza tweet ekleme özelliği .

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=34808

Financial Times ve ZeroHedge’de Tcmb’nin rezervlerini normlara uymayan raporlama teknikleriyle oldugundan fazla gosterdigi ile ilgili haber cikmis. Aslinda rezervleri 11,5 milyar dolarin altinda ve cok yetersiz demiş.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

günaydın arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

hay doctor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 951/1000 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •