Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sorun borsada, kripto parada değil. Sonuçta parayı cüzdana çekebiliyorsunuz diye biliyorum. Ama ticaret yapmayacaksanız parayı cüzdanda tutmanın borsada tutmaktan daha doğru olduğu ortaya çıktı.

Merkeziyetsiz bir yapı talep edip, bu yapının unsurlarından biri kazık atınca merkezden yardım istemek işin ironik kısmı olsa gerek.

Toparlarsak kuyumcudan altın aldığınızda sahte çıkma imkanı nasıl varsa bu kripto borsasındada parayı çekesiye kadar ortada para olmama ihtimali olduğunu öğrenmiş olduk. Şimdi borsaların merkeziyetsiz bir yapıda güvence olarak ne arıyacaklarını izleyeceğiz.

Kripto param yok. Ama eskisi kadar olumsuz bakmıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İyi de sn egeli benim bildiğim bu sistem genelde aracı kurumlar üstünden yürüyor.Herhangi bir aracı kurum toz olduğunda sonuç ortada.Bu aracı kurumların global olanları da aynı durumda, ortadan kaybolsalar global olarak da benim anladığım hukuken hiç bir hakkınız yok.Sistemin özgürlük ve gizlilik olarak lanse edilen en önemli yanları aynı zamanda zayıf nokta.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İmamoğlu ile kimse başedemez,yeni başkan o,seçileli çok oldu.Gerisi zaman meselesi,ayrıntı.
    Valla hangi konuyu açarlarsa açsınlar, pişman ediyor, sessizleşiyorlar

Tevfik Göksu'yla mesajlaşıyor Nagehan, oradan soru aktaracak, yakaladı hemen. Tetikçilerin derinliği yok, sığlar, derslerine çalışmamışlar.

3. Kriptoyu ödeme amacı ile kallananların sayısı spekülasyon yapmak için para yatıranların yanında bir çok az. Btc ve eth ağları şişti ve transfer ücretleri aşırı arttı ama bence bu şişkinliğin sebebi insanların bu ağları ödeme almak ödeme yapmak için kullanmaları değil, borsalara para at/para çek şeklinde kullanmaları gibime geliyor.

Binance'tan btc ve eth çekim için alınan ücretler anormal yüksek mesela. E hani ucuz olacaktı? Eth ilk çıktığında ucuzdu btc'ye alternatifti, yeni teknolojiydi, falan filan o da perte çıktı. Bunların hepsinin sonu aynı yere gidiyor.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Valla hangi konuyu açarlarsa açsınlar, pişman ediyor, sessizleşiyorlar

Tevfik Göksu'yla mesajlaşıyor Nagehan, oradan soru aktaracak, yakaladı hemen. Tetikçilerin derinliği yok, sığlar, derslerine çalışmamışlar.
    Farketmez sn achiles o adam baya hazırlıklı art niyetli programlara da çıktı,adamın sırtında hiç yük yok,chp nin çoğu sakıncasını üstüne hiç almıyor,her türlü senaryoya hazır cevapları var,e ekonomik kriz de var,karadenizli,hafız,chp adayı,hdp ve cumhur ittifakından bıkanların antipatısi olan biri değil yani tam nokta atışı.Yeni başkan bence imamoğlu seçileli de çok oldu.

Olayların perde arkasını basında gördükçe verilmiş sadakam varmış diyorum resmen. Thodex'i yaklaşık 1 yıl kullandım ve yerli borsalara hep şüpheyle baktığım için ilk başlarda soğuk cüzdana çekip temkinli davranmaya dikkat ediyordum. fakat sonra para transferlerinde sorunsuz (en geç 2-3 saat içinde banka hesabına geçiyorlardı) olduğunu gördükçe borsadaki cüzdanda tutmaya başlamıştım taaa ki geçen ay masak'ın kriptoyla ilgili bir düzenleme başlattığına dair haberler ortada dolanmaya başlayana kadar. içimden bir ses kesin yasaklar falan gelir ben ne olur ne olmaz diyip sıvıştım borsadan. hatta o dönem kriptolarda çok güzel bir boğa vardı ve bazı arkadaşlar erken çıktığım için tiye alıyorlardı beni. ama ben KORKULU RÜYA GÖRMEKTENSE UYANIK KALMAYI yeğlerim dedim ve hepsini çekip cüzdanı boşalttım ve son 1 ayda işlem yapmadım. sonrasında şaka gibi böyle bir skandal. belki masak'ın bu haberleri piyasaya düşmese benimde hatrı sayılır bi miktarım orada batmış olacaktı. ilk kez bir erken uyarı sistemi işlevi gördü masak'ı burda tebrik ettim eminim benim gibi bir çok insanda kripto paralarla ilgili yasa hazırlığı başladığına dair haberlerden sonra sağlamcı davranıp sıvışmıştır. yada en azından öyle ummak istiyorum. hayatta kimsenin yılların birikimi ve alınterini böyle kaybetmesini istemem. soğuk cüzdan ve donanım cüzdanlarının önemi bir kez daha ortaya çıktı. Ledger'i tavsiye ediyorum meraklılarına.

“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz." Mustafa Kemal Atatürk

Tarihimizin en özel günlerinden biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Farketmez sn achiles o adam baya hazırlıklı art niyetli programlara da çıktı,adamın sırtında hiç yük yok,chp nin çoğu sakıncasını üstüne hiç almıyor,her türlü senaryoya hazır cevapları var,e ekonomik kriz de var,karadenizli,hafız,chp adayı,hdp ve cumhur ittifakından bıkanların antipatısi olan biri değil yani tam nokta atışı.Yeni başkan bence imamoğlu seçileli de çok oldu.
    Nagehan Gezi Parkından acaba provake edebilir miyim dedi, oradan da tokadı yedi oturdu. Neyse, bitirdim programı yeter..

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sorun borsada, kripto parada değil. Sonuçta parayı cüzdana çekebiliyorsunuz diye biliyorum. Ama ticaret yapmayacaksanız parayı cüzdanda tutmanın borsada tutmaktan daha doğru olduğu ortaya çıktı.

Merkeziyetsiz bir yapı talep edip, bu yapının unsurlarından biri kazık atınca merkezden yardım istemek işin ironik kısmı olsa gerek.

Toparlarsak kuyumcudan altın aldığınızda sahte çıkma imkanı nasıl varsa bu kripto borsasındada parayı çekesiye kadar ortada para olmama ihtimali olduğunu öğrenmiş olduk. Şimdi borsaların merkeziyetsiz bir yapıda güvence olarak ne arıyacaklarını izleyeceğiz.

Kripto param yok. Ama eskisi kadar olumsuz bakmıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kriptoda
    Şirkete mi ortak oluyorsun ,hayır
    Bir ülkenin para birimini mi alıyorsun , hayır
    Sınırlı kullanımı olan bir emtia mi alıyorsun hayır
    Hizmet, ürün mü alıyorsun hayır

ne aldığını bilen var mı? Herkes aldığı için alınan birşey.. ponzi deniyor heralde bu durumlara

YTD

Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •