Sayfa 963/1000 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. '' aslana kimlik kartı sorulmaz '' - sevgi ve aşk çağlayanı İnci Baba
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim de dayim vardi rahmetli, yanliz onun seyi vardi deye hatirliyorum, kardesine ise teyze diyorum.
    Aylardır gözükmehen Balaban gelirse senide benide öttürecek göreceğiz dayıninkini
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Zalgiris macı 20.45 de şifresiz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. sabonis ten sonra bitti o takim ya
    zalgiris Kaunas vs vs hikaye iste

Testi yaptim, kalp krizi riskim 30 yil icin % 52 cikti, her bir b.ku birakirsam % 32 ye düşecekmiş!

Rest diyorum, ot gibi yasamaktansa iraki kadehim elimde giderim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

iraki kadehim elimde giderim!

Bende Sabah 9'da kalp doktorumla 6 aylık son durum değerlendirmesi yapmaya gideceğim, bakalım ne diyecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Bende Sabah 9'da kalp doktorumla 6 aylık son durum değerlendirmesi yapmaya gideceğim, bakalım ne diyecek
    Keske beraber gideydik, bir bana bir de size gozuylen bakmasina yeterdi, değerlendirme icin!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Keske beraber gideydik, bir bana bir de size gozuylen bakmasina yeterdi, değerlendirme icin!
    10 yıldır doktorumdur , tüm sülaleye o bakar iyi biridir. Hiç ihtiyacınız olmasın ama olursa burada iyi biridir

2'imizi görse der zaten bu deliganlı seni gömer derdi bana , baksana gözlerinden belli rakıcı olduğu içmeye devam deyiverirdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 963/1000 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •