Sayfa 997/1001 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    konumdan baktım şimdi türkiyenin en büyük 2. adliyesinin sokağında benim bazen pide söylediğim yerde o sokakta idi yada kesişen sokaktı .

Hakimler savcılar avukatlar mübaşirlerden herhalde illa zehirlenen çıkardı ve davalık olurdu bu yer bu arada 65 değil 70 miş fiyatı sordum biradere

şimdi google yorumlara da baktım herkes lahmacun süper diye fiyat performans harika demiş yorumlarda son 3 ay yoğun olarak yazılmış .

Açıkcası yerine gidip deneyeceğim birde orada olmazsa tabi aşırı kalabalık değilse mekan
    Sayko, performans kaybı yaşıyorsun. Daha düşük fiyatlar yazabileceğini, bulabileceğini biliyoruz.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Son gelen 5 kağıtta tükenince dolar/döviz seç,mden önce sert bir kırılım yapacağını düşünüyorum...Sert kırılım olursa faiz artışı olur , yoksa baskılanmış dolar olduğu sürece faiz artışı Babacan değil kim gelirse gelsin yapamaz...
    Ufak ufak adımlarla tekrar yürümeye başladı...25 rakamına ne zaman gelecek!!!!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Denizbnk 100K ya net 3 aylık 3K (yıllık bürüt mevduat eşleniği %15 olup net %12 ye denk) veriyordu sonra durdu tekrar başladı şu an alt limit 250K, prim vade sonu.
    Davul çalıyoruz halen özelden hangi banka yazıyorsunuz...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. bankjalar makası iyice abarttı, alım satım makası 30-35 kuruş...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. Amerikada FTX reklamı yapan ünlülere, youtuber lara 1 milyar$ ceza geldi.

Bizde Çiftlikbank, Thodex vs reklamı yapanlara böyle bir ceza neden gelmedi?

Youtubers promoting FTX are being sued in a class action lawsuit. Claiming $1 billion in damages.

https://twitter.com/coffeebreak_YT/s...461894659?s=20

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    ECB, tüm politika faizlerini 50 baz puan yükseltti

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...611183105?s=20
    ECB/Villeroy:
    - Önceliğimiz enflasyon ile mücadele
    - Faizler konusunda ne söylediysek onu yapmaya karar verdik
    - Güçlü bir güven işareti gönderdik

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...346683398?s=20
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Davul çalıyoruz halen özelden hangi banka yazıyorsunuz...
    Denizbank 250 bin USD alt limit ne için 12-13 oran için mi ?yolsa primli ddkm için mi Bana 50.000 USD için yapacaklarını söylediler

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Denizbank 250 bin USD alt limit ne için 12-13 oran için mi ?yolsa primli ddkm için mi Bana 50.000 USD için yapacaklarını söylediler
    %15 mevduat eşleniği neti %12

Sayfa 997/1001 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •