Sayfa 998/1120 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000100810481098 ... SonSon
Arama sonucu : 8959 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*ımf, "bankacılık birliğini tamamlamak için daha fazla adım atılması gerekli"
    *ımf, "esm'yi tek elden çözüm fonu için bir dayanak haline getirmek risklerin daha fazla bölüşümüne doğru önemli bir ilk adım olur"
    *ımf, "merkezi bir mali kapasite için sağlam bir temel var, ancak bu kapasiteye erişim sıkı şekilde şartlara bağlanmış olmalı"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ımf, "ingiltere'nin ortak pazardan ayrılması sonrası, sermaye piyasaları birliği'nin geliştirmek daha acil bir ihtiyaç haline geldi"
    *ımf, "yüksek bütçe hareket alanı olan ülkeler bunu daha yüksek potansiyel büyüme için kullanmalılar"
    *ımf, "avrupa'daki gelişmekte olan ekonomilerin çoğu için verimliliği artırmak büyük bir zorluk"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*ingiltere başbakanlık sözcüsü, "may ile erdoğan terörizm ile mücadele, göç, bölgesel istikrar ve ticaret konularında yakın işbirliğini görüşecekler"
    *ingiltere başbakanlık sözcüsü, "başbakan may görüşmede insan haklarını da gündeme getirecek"

*fransa maliye bakanı, "fransa, işletmelerinin iran'daki çıkarlarını korumaya kararlı"
    *fransa maliye bakanı, "fransa, abd'den iran'daki bazı ticari faaliyetler için muafiyet istiyor"
    *fransa maliye bakanı, "ab komisyonu'nun ab'nin ekonomik egemenliğinin sağlanması için somut adımlar atmasını bekliyoruz"

*fransa maliye bakanı, "avrupalı işletmelerin global faaliyetlerine yardımcı olacak bağımsız bir ab kurumu oluşturulmalı"
    *fransa maliye bakanı, "avrupalı işletmelerin bağımsız finansmanı için avrupa yatırım bankası kullanılabilir"
    *fransa maliye bakanı, "ab, çıkarlarını korumak için kendi yabancı yatırım kontrol ofisi'ni oluşturmalı"

*çin devlet başkanı yardımcısı, "abd ve çin var olan farklılıklarını çözmek için müzakerelere bel bağlamalılar, iletişimi artırmalılar"
    *çin devlet başkanı yardımcısı, "çin, reformları derinleştirecek, piyasalarını daha da serbestleştirecek"

*reıdın: Yeni konut fiyat endeksi, nisan ayında bir önceki aya göre %0,17 oranında arttı
    *reıdın: Yeni konut fiyat endeksi, nisan ayında geçen yıl aynı aya göre %3,38 oranında arttı
    *reıdın: Türkiye satılık konut fiyat endeksi nisan'da aylık %0,64 arttı

*reıdın: Türkiye satılık konut fiyat endeksi nisan'da yıllık %10,53 arttı
    *reıdın: Türkiye kiralık konut fiyat endeksi nisan'da aylık %0,49 arttı
    *reıdın: Türkiye kiralık konut fiyat endeksi nisan'da yıllık %7,59 arttı

Sayfa 998/1120 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000100810481098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •