Sayfa 547/1195 İlkİlk ... 474474975375455465475485495575976471047 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

DHA : Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince KPSS sorularıyla ilgili iddialar kapsamında, Yediiklim Yayınevine yönelik operasyon düzenlendi. Ankara'da yayınevine ait 2 adreste arama başlatıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Görevden alınan ÖSYM Başkanı Halis Aygün: “4 yıl süreyle özveriyle çalıştık. Her hafta sonu yılda yaklaşık 10 milyon kişinin katıldığı sınavlarda en küçük bir iddiaya meydan vermedik. Birileri başarımızdan rahatsız olmuş olacak ki düğmeye bastı. Kimseye kırgın değilim üzgünüm."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: Aralık ayından itibaren enflasyonda düşüş trendine gireceğiz.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: Dünyada 165 ülkenin 132’sinde negatif reel faiz var.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: Büyümeden taviz vermediğiniz zaman enflasyonla mücadeleniz biraz zaman alır.

Nebati: Sokağa çıktığımda gözlerden anlıyorsunuz zaten. Söylemlerden duruştan anlıyorsunuz. AK Parti siyasetçisi daha rahat sokağa çıkar. Gençler Türkiye hep böyleydi zannediyorlar. Beni gördüğü zaman sanki Recep Tayyip Erdoğan'ı görüyor. Ben bir sıkıntı yaşamadım.

Nebati : Beni görenler enflasyonu soruyor, 'Biraz sabır' dediğimde 'Biz sabretmeye hazırız, yeter ki çözün' diyorlar

4. bizimkilerle bir farkları yok..
    boşuna şey ettirmeyin.. sinir olmayın...

Memento mori

5. CHP de az değil
    maşallahları var, isimleri değiştir aynı olaylar aynı davranışlar...
    https://twitter.com/jahreindota/stat...86266826661888

https://eksisozluk.com/jahreinin-buy...3053?a=popular
    Son düzenleme : Zaf.Dogu; 04-08-2022 saat: 03:48.
    Memento mori

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Görevden alınan ÖSYM Başkanı Halis Aygün: “4 yıl süreyle özveriyle çalıştık. Her hafta sonu yılda yaklaşık 10 milyon kişinin katıldığı sınavlarda en küçük bir iddiaya meydan vermedik. Birileri başarımızdan rahatsız olmuş olacak ki düğmeye bastı. Kimseye kırgın değilim üzgünüm."
    Her iki baskanda gençlerin emegini maf etmistir,bunların içinde geçmiste benin çocugumda vardır,ülkede dereceye giren deil geri zekalılar revaçta

7. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8. Tarım Bakanı, Et ve Süt Kurumu kuzu eti fiyatlarında %25 indirim yapacak.
    Hep birlikte kuyruğa..

Sayfa 547/1195 İlkİlk ... 474474975375455465475485495575976471047 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •