Sayfa 21/996 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Öyle ya da böyle yapılan bir yanlıştan dönüldüğü ( umarım kalıcı olur ) için yine de tebrik etmek lazım. Sosyal medyada alay konusu edilmesini doğru bulmuyorum. Ekşideki ergenler iyice abartmış. Neyse yanlıştı. Dönüldü.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Öyle ya da böyle yapılan bir yanlıştan dönüldüğü ( umarım kalıcı olur ) için yine de tebrik etmek lazım. Sosyal medyada alay konusu edilmesini doğru bulmuyorum. Ekşideki ergenler iyice abartmış. Neyse yanlıştı. Dönüldü.

Demek yanlıştı dönüldü. Bitti...

Sunni İslamcı bir dış politikayla, 5 saatte Şam'ı alıp Emevi camiinde namaz kılmak için hareketlenip 5-6 milyon insanı yerinden yurdundan edeceksin.

Bu fakir ülkenin 40 milyar dolarını sadece göçmenlerine saçacaksın.

Binlerce insanın ölmesi, 60 kadar vatan evladının şehit olmasıyla sonuçlanan, milyarlarca dolar harcamaya neden olan askeri harekata gideceksin...

Ülkeyi bu konuda da iki nefret kutubuna böleceksin.

Ekonominin içine edeceksin. Ek vergilerle vatandaşını bizar edeceksin.

vs vs...

fazla anlayışlı bir yaklaşım...

Benden uzak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bir arkadaş özetlemiş.
    Kahire 82 Şam 83 Bağdat 84 Mekke 85 Medine 86 petrol, toprak derkene 3+1 yani 31 ve 500 şehit kalmış elimizde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı için oy kullanan Özge Ulusoy sandıktan ayrılırken gazetecilerin Kime Verdiniz sorusuna terbiyesizler diye...

Reyis damadı Rusya gibi yerde bırakmaz, Milyon Ali olur ama...
    ne kadar aday varsa hepsine deseydi daha mı açıklayıcı olurdu..?

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ekşideki Ak trol ergenleri hiç gormedinizmi, az bile alay ediyorlardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Milli Savunma Bakanlığı: Bahar Kalkanı bölgesinde Rejim unsurları tarafından açılan ateş neticesinde 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 3 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Putin şimdi kendi derdine yansın petrolun varil fiyatı 50 doların altına inmek üzere 4-5 ay böyle giderse kıçına nişadır sürülmüşten betere döner....
    putin onun onlemını aldı ekonomısı tamamen petrole dayalı idi. Üretim ekonomısıne dondu halkı yıyecek patates bulur merak etmeyın.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Demek yanlıştı dönüldü. Bitti...

Sunni İslamcı bir dış politikayla, 5 saatte Şam'ı alıp Emevi camiinde namaz kılmak için hareketlenip 5-6 milyon insanı yerinden yurdundan edeceksin.

Bu fakir ülkenin 40 milyar dolarını sadece göçmenlerine saçacaksın.

Binlerce insanın ölmesi, 60 kadar vatan evladının şehit olmasıyla sonuçlanan, milyarlarca dolar harcamaya neden olan askeri harekata gideceksin...

Ülkeyi bu konuda da iki nefret kutubuna böleceksin.

Ekonominin içine edeceksin. Ek vergilerle vatandaşını bizar edeceksin.

vs vs...

fazla anlayışlı bir yaklaşım...

Benden uzak.
    Suriye harekatları başladığından beri, 500 şehit var diye biliyorum.

Ikıncı olarak sayısı kesin bilinmese de, hâlâ elimizde 4-5 milyon göçmen var, yani zarar sürekli devam ediyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 21/996 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •