Sayfa 141/1000 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Daha önce söyledim kızılay tarafından onur çarşısını geçince ilk sokağa dönüyorsun somali idi galiba sokak onlarla dolu somali lokantası var full çekiyor. Sokak somalili kaynıyor. Onur çarşısının içinde somali kıyafetleri satan mağaza bile var
    Somalileri sitelerde kole gıbı calıstırdılar surıyelıler dolusmadan once...hafta sonları en guzel kıyafetlerını gıyerler dolasmaya cıkarlardı. o perisanlık ıcersınde cok temızlerdi ve cevrelerıne karsı hıc bır kotuluklerını gormedım.

Son durum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Son durum

Bu tablonun bir anlamı kalmadı. Mesela ben şunu merak ediyorum. Aşı yapılan sağlık çalışanlarından kaçı covid oldu. Kaçı ağır geçirdi. Benim bildiğim onların ikinci dozların üzerinden 1 veya 2 hafta geçti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Boş laflar bunlar hep yazıyorum, Balıkesir il merkezinde vaka çoksa Dursunbeyin kabahati ne?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Boş laflar bunlar hep yazıyorum, Balıkesir il merkezinde vaka çoksa Dursunbeyin kabahati ne?
    Reha başkan ben senin memlekette askerliğin usta birliğini 15 ay yaptım. Ama hiç çarşıya çıkmadım. Hiç bir yerini bilmiyorum.

6. Ankara yaz ve sonbahar sürü bağışıklığı yaşadı. Bence o yüzden sarı bölgedeyiz...

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bu tablonun bir anlamı kalmadı. Mesela ben şunu merak ediyorum. Aşı yapılan sağlık çalışanlarından kaçı covid oldu. Kaçı ağır geçirdi. Benim bildiğim onların ikinci dozların üzerinden 1 veya 2 hafta geçti.
    Şimdilik kamuya açık veri yok.. istatistiklik veri yığılmadan/ muhtemelen 2-3 aydan önce bir veri yayınlanmaz.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ankara yaz ve sonbahar sürü bağışıklığı yaşadı. Bence o yüzden sarı bölgedeyiz...
    kalıcı bağışıklık oluşumu ispatlanmadı.. 5-6 ay süre/tepe 8 ay.. sonra başa..
    teknik olarak sürü bağışıklığı filen yok.

Herkes aynı anda birbirini öperse 10 güne olur ama ))))

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Türkiye geneli ilçe ilçe , köy köy ayırım bence yapılamaz bu yüzden 100 bin nüfusa göre bir oranlama yapıldı . Burada illerin test sayısı nasıl tamam doğuda mavi çok ama test sayısı çok az olduğundan mi böyle çıkıyor çokta sağlıklı değil . Ramazan yaklaşıyor saat 19’da Restaurant kapanmaz iftar daha geç zaten düzenleme gelecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 141/1000 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •